• Pieteikt dāvanu karti!

Dāvanu karte

 

Svētki ir brīnišķīgi! Tie ir kā katras ģimenes, valsts un tautas neatņemama sastāvdaļa. Vai tā ir jubileja, vārda diena, gadadiena vai vienkārši parasta diena, kad gribas otram dāvāt prieka pilnu pārsteigumu. “Dejotprieks” deju studija piedāvā dāvanu kartes, ko var iegādāties atbilstoši savām vēlmēm.

Ja vēlies pārsteigt draugu vai draudzeni ar aizraujošu deju nodarbību divvientulībā, tad noteikti labāk izvēlēties dāvanu karti uz dejas privātstundu ar pasniedzēju. Pasniedzēja veltīs visu uzmanību, lai Jūs padziļināti un atraktīvi varētu apgūt vēlamās dejas soļus – klasiskais lēnais valsis vai Vīnes valsis, vai arī kāda no ātrajām Latīņamerikas dejām – samba, ča ča ča, džaivs vai romantiskā rumba.

Ja abi jau kādu laiku domājat par deju soļu apgūšanu, tad izdevīgāk būtu apmeklēt deju kursus jeb grupu nodarbības. Parasti pārus visvairāk piesaista Balles deju kursi, kur tiek apgūtas vairākas dejas (lēnais valsis, tango, Vīnes valsis, kviksteps, samba, ča ča ča, rumba, džaivs). Deju kurss parasti notiek 1,5 vai 2 mēnešus, bet dažreiz notiek arī intensīvie deju kursi, kas ilgst tikai vienu mēnesi.

Dāvanu karte kādai deju nodarbībai noderēs arī kā laba dāvana labākajai draudzenei, māsai vai mammai. Mums visiem dziļi sirdī patīk dejot, problēma ir tāda, ka daudzi to kautrējas atzīt un darīt. Dejot var ikviens! Nodarbības, kas paredzētas īpaši sievietēm (Fitnesa dejas, Latino fitness), palīdz labāk izjust savu ķermeni un kustību, uzlabojot koordināciju un muskuļu tonusu.

Ja rodas jautājumi vai vēlme pasūtīt dāvanu karti, lūdzu aizpildi kontaktformu un lauciņā “ziņa” uzdod jautājumu vai pasūti dāvanu karti. Droši vari zvanīt arī pa norādīto kontakttālruni.

Dāvanu kartes cena atkarīga no nodarbības veida. Iespējamas dāvanu kartes –

  1. Privātstunda (1h- 25 EUR)
  2. Deju kurss (8 nodarbības 40 EUR/ 4 nodarbības 20 EUR)
  3. Viens grupu nodarbības apmeklējums (1 nodarbība – 8 EUR)