• Piesakies bezmaksas nodarbībai!

Latino fitness – Grupas nodarbība

 

  • Nodarbība ilgst 60 min
  • Vienas nodarbības cena 8 EUR
  • Abonements (8 nodarbības) –  40 EUR vai (4 nodarbības) – 20 EUR (akcija)
  • Nodarbības notiek otrdienās 18:00-19:00 –  var pieteikties!
  • Nodarbības notiek piektdienās 18:00-19:00 –  var pieteikties!

 

Kā var vēl labāk uzkrāt enerģiju atlikušajām darba dienām? Nākot uz “Dejotprieks” studiju “Latino fitness” nodarbību! Dejosim gan Latīņamerikas karstasinīgās dejas – sambu, ča -ča – ča un atraktīvo džaivu, gan mūsdienu dejas pie labākajiem mūzikas hītiem.

Latīņamerikas dejas raisīs Tevī prieku un labsajūtu par iemācītiem deju soļiem, savukārt dejas pie mūsdienu mūzikas ļaus Tev vēl vairāk izjust gandarījumu par padarīto. Šim deju kursam nav vecuma vai fiziskā līmeņa ierobežojumi. Un, atceries, dejot var ikviens! Šeit nav nepieciešama iepriekšējā pieredze dejās, tāpēc droši vari pieteikties un izmēģināt aktīvo “Latino fitness” nodarbību. Dejošana Tev ļaus atbrīvoties no darba dienā uzkrātā stresa un negatīvisma. “Latino fitness” nodarbības arī palīdz kontrolēt svaru, jo nodarbību laikā notiek aktīva kaloriju dedzināšana. Pēc nodarbības jutīsi gandarījumu un prieku!

Šajā deju kursā ērtākais apģērbs būtu sportiskas bikses, legingi vai šorti, bet apavu ziņā labāk izvēlēties sporta apavus. Studijas telpās ir pieejama garderobe ar skapīšiem un dušas!

Atsauksmes

Ļoti pozitīvas nodarbības. Šīs nodarbības rada labu pašsajūtu.
Kellija
Pēc šīm nodarbībām es jūtos atbrīvojusies no visām negatīvajām lietām, sajūtām, pēc šīm nodarbībām es jūtos lieliski.
Diāna
Pie Ineses "Dejotpriekā" bija fantastiska atmosfēra. Nodarbības laikā aizmirsu par ikdienas rūpēm un ļāvos mūzikas ritmiem.
Silva

Sadarbības partneri

49.lv-logochacha-logoEko-Fitness-logo-minbenefits-logo