• Piesakies bezmaksas
    nodarbībai!

Zumba – grupas nodarbība

 

  • Nodarbība ilgst 60 min
  • Vienas nodarbības cena 8 EUR
  • Abonements (8 nodarbības) –  40 EUR vai (4 nodarbības) – 20 EUR (akcija)
  • Nodarbības notiek otrdienās 19:00-20:00 
  • Nodarbības notiek trešdienās 19:00-20:00 
  • Nodarbības notiek piektdienās 19:00-20:00 

 

Patīk kustēties mūzikas ritmā un apgūt aerobikas deju soļus? Tad šis deju kurss ir piemērots tieši Tev! Fitness un dejas apvienojoties veido “Zumba” nodarbību ar vidēju intensitāti, kas virzīta svara zaudēšanai, izturības paaugstināšanai un laimes hormonu ražošanai. Pēc nodarbības jutīsi prieku un gandarījumu par padarīto darbu!

Šim deju kursam nav vecuma vai fiziskā līmeņa ierobežojumi. Deju soļu kompozīciju ir viegli saprast un apgūt. Nodarbības laikā darbojas visas muskuļu grupas, bet tas neprasa lielu piepūli. Nepieciešams tikai pozitīvs noskaņojums un enerģija. Treniņš domāts visa ķermeņa stiprināšanai, tonizēšanai un izturības paaugstināšanai. Kā arī svarīgs ieguvums ir sirds un asinsvadu sistēmas stiprināšana. Nodarbībās netiek izmantots papildus inventārs, tikai savs personīgais svars. Deju soļi mīsies ar dažādiem vingrinājumiem, kas būs iesaistīti deju kompozīcijā. 

Fiziskām aktivitātēm (sports, dejas u.c.) ir būtiska nozīme ikviena cilvēka veselības saglabāšanai un uzlabošanai. Tās nodrošina organisma attīstību, stiprina imunitāti, uzlabo sirds darbību un, protams, paaugstina darba spējas. Pētījumi pierāda, ka dejošana samazina stresu, novērš sirds slimības un paaugstina pārliecību par sevi.

Šajā deju kursā ērtākais apģērbs būtu sportiskas bikses, legingi vai šorti, bet apavu ziņā labāk izvēlēties sporta apavus. Studijas telpās ir pieejama garderobe ar skapīšiem un dušas! 

Atsauksmes

Ļoti pozitīvas nodarbības. Šīs nodarbības rada labu pašsajūtu.
Kellija
Pēc šīm nodarbībām es jūtos atbrīvojusies no visām negatīvajām lietām, sajūtām, pēc šīm nodarbībām es jūtos lieliski.
Diāna
Pie Ineses "Dejotpriekā" bija fantastiska atmosfēra. Nodarbības laikā aizmirsu par ikdienas rūpēm un ļāvos mūzikas ritmiem.
Silva

Sadarbības partneri

49.lv-logochacha-logoEko-Fitness-logo-minbenefits-logo