Dejotprieks Zumba

Zumba – viena no pasaulē populārākajām nodarbībām, kas apvieno dejas un fitnesu. Lieliskas un populāras dziesmas deju kustību apvienojumā ļaus Tev atbrīvoties un izbaudīt nodarbību. Nodarbības laikā tiek apgūti dažādi deju stili. Viens no populārākajiem ir Latino deju kustības. Tā kā noteikti būs karsti!

Nodarbības laikā dejās tiek iekļauti arī dažādi vingrinājumi, kas uzlabo muskuļu tonusu, bet vairāk nodarbība tiek vērsta uz tauku sadedzināšanu, uzlabojot izturību un sirds, asinsvadu sistēmu. Regulāri apmeklējot nodarbības, Zumbas kustības var viegli apgūt un justies brīvi, pārliecinoši deju laikā.

Apmeklējot Zumbas nodarbības, uzkrāto pieredzi var izmantot arī ballītēs vai citos pasākumos. Sievietes ir atzinušas, ka jūtas brīvāk par savām kustībām, dejojot mūzikas ritmos. Sievišķīgas kustības plecos, rokās un gurnos sniedz lielāku pārliecību par sevi gan deju laikā, gan ikdienā.

Tā kā Zumba nodrošina kustību dažādību un intensitāti – tiek nodarbinātas visas muskuļu grupas, pat sejas! Pēc nodarbībām labs garastāvoklis un gandarījums noteikti ir garantēts. Zumbas nodarbība ir pieejama arī Dejotprieks studijā. Seko līdzi jaunumiem un piesakies Zumba bezmaksas iepazīšanās nodarbībai!

 

Comments are closed.