• Piesakies bezmaksas
    nodarbībai!

Balles dejas

  • Nodarbība ilgst 55 min
  • Vienas nodarbības cena 10 EUR no personas
  • Dalības maksa (pilns kurss 7 nodarbības) – 50 EUR no personas
  • Ceturtdienās 19:15 –  iesācējiem 
  • Ceturtdienās 20:15 – ar zināšanām 
  • Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 65 (Rīgas centrs)
  • Nodarbības klātienē notiek atbilstoši epidemioloģiskajiem noteikumiem
  • Piesakies informācijas saņemšanai par jauna kursa sākumu, aizpildot kontaktformu

Balles deju kursi kļūst arvien populārāki. Ja vienmēr esi vēlējies iemācīties valsi un citas balles dejas, tad Tu noteikti esi uz pareizā ceļa! Balles dejas kursā apgūsim gan Standartdejas (lēnais valsis, tango, Vīnes valsis, kviksteps), gan Latīņamerikas dejas (ča-ča-ča, rumba, džaivs, samba).

Savu deju pieredzi varēsi izmantot gan saviesīgos pasākumos, gan ballēs. Pieteikties vari ar savu partneri, lai kopā apgūtu jaunos deju soļus. Ja Tev nav partnera, neraizējies, kopā centīsimies atrast Tev sabiedroto.

Balles dejas uzlabo koordināciju, ritma izjūtu un samazina stresu. Balles deju kursu apgūšana ļaus Tev juties drošāk un pārliecinošāk par savām deju prasmēm. Sākumā ieteicams sākt ar kursu “Balles dejas iesācējiem”, bet pēc pirmā kursa apgūšanas varēs pievienoties Balles deju grupai ar zināšanām.

Lai atšķirtu Standartdejas no Latīņamerikas dejām, paskaidrosim ar ko tās atšķiras.

 

Standartdejas

Jēdziens cēlies no deju sacensību sfēras un ietver piecas pāru dejas: lēno valsi, tango, Vīnes valsi, lēno fokstrotu un kvikstepu. Ar standartdejām tiek saprastas slēgtā satvēriena dejas. Tuvu vai mazliet tālāk no sava partnera dāma atrodas viņa priekšā. Dāma uzliek savu kreiso roku uz kunga labās rokas, tuvu tā plecam, partnera kreisā plauksta satver viņas labo plaukstu. Kunga labā plauksta atrodas uz dāmas kreisās lāpstiņas. Pleci ir atbrīvoti un nolaisti. Galvas ir nedaudz paceltas uz augšu. Abi deju partneri stāv viens otram pretī, bet vienlaikus nedaudz pa labi. Tas nepieciešams, lai, sperot soli uz priekšu ar labo kāju, tā vienmēr būtu partnerim starp kājām. Kreisā kāja, sperot soli, virzās (pa ārpusi) gar partneri.

 

Latīņamerikas dejas

Latīņamerikas dejas ir samba, ča-ča-ča, rumba, pasodoble un džaivs. Tās mēdz saukt par vaļējā satvēriena dejām. Partneri neatrodas viens pie otra tik cieši. Partneri kustas temperamentīgi un izaicinoši, bet neatkarīgi viens no otra. Bieži vien partneri attālinās viens no otra, paliekot tikai vienas rokas satvērienā. Tādā veidā tiek dejoti promenādes soļi, dāmas solo vai pamatsoļi ar griezienu.

Atsauksmes

Balles dejas tas ir super. Nebij dejojis nekad pirms tam. Uzlabojas garīgais gan!
Vasilijs
Paldies par pamatiem, kas ir lielisks starts kaut kam lielam un skaistam. Kurss ir devis lielāku pārliecību par sevi un savām spējām.
Linda
Mums ļoti patika apmeklēt Balles dejas iesācējiem. Patīkama atmosfēra, lieliska iespēja iemācīties deju soļus pie foršas mūzikas un vienmēr smaidīga un atsaucīga pasniedzēja.
Mārcis un Līga

Sadarbības partneri