balles deju kursi

Ir pienākuši tumšie rudens vakari, kad aiz loga līst lietus un lapas griežas pa gaisu. Daudziem mīļākā nodarbe pēc darba ir iekrist dīvānā un ieslēgt TV raidījumus. Bet kā būtu ar dejošanu? Pētījumi liecina, ka dejošana nevien uzlabo veselības stāvokli, bet arī pašsajūtu, jo pēc nodarbībām rodas gandarījums par padarīto. Tādas deju nodarbības kā Balles dejas uzlabo koordināciju, veiklību un samazina stresu. Balles deju mūzikas dažādība ļaus saprast savu favorīta deju.

Balles deju nodarbības dalās divās grupās – iesācējiem un ar zināšanām. Kursā “Balles dejas iesācējiem” tiek apgūtas gan lēnās ( lēnais valsis, Vīnes valsis), gan ātrās ( ča-ča-ča, džaivs) dejas. Dažreiz arī kaislīgākā deja Tango.

Lēnais valsis – balles deju karalis. Lēno valsi bieži iekļauj saviesīgos pasākumos, ballēs un izvēlas kā kāzu deju. Lēna, slēgtā satvēriena deja, ko raksturo plūstošas kustības un apļveida griezieni, ar viegli uztveramu ritmu.

Vīnes valsis – skaista deja, ko var dejot gan zaļumballēs, gan Ziemassvētku ballēs, gan kāzās. To raksturo vienkārša un eleganta griešanās apkārt zālei.

Ča-Ča-Ča – ātra, enerģiska un koķetīga deja. Deju pārim ir brīvais satvēriens, kas ļauj izpildīt brīvas un  sinhronizētas kustības.

Džaivs – ātra, dzīvespriecīga un rotaļīga deja. Pēc šīs dejas apgūšanas vai dejošanas ir izteikti jūtams gandarījums un prieks. Jo visa negatīvā enerģija tiek atstāta deju zālē un pēc dejas jūtams vieglums un pozitīvisms.

Balles deju nodarbībās tiek apgūtas arī citas dejas – rumba, kviksteps, samba. Katrai dejai ir sava odziņa, sava mūzika un savs raksturs. Balles deju kursi palīdzēs atrast savu mīļāko deju un pavadīt vēlos rudens vakarus priekos un smieklos! Piesakies uz Balles deju nodarbībām iesācējiem – pirmā nodarbība bezmaksas!

 

Ir laiks aizmirst par problēmām un sākt dejot.

Comments are closed.