• Piesakies nodarbībai!

Ballet Barre – Grupas nodarbība

 

  • Nodarbība ilgst 55 min
  • Pirmā iepazīšanās nodarbība 5 EUR
  • Vienas nodarbības cena 12 EUR
  • Klātienes abonements (4 nodarbības) – 40 EUR 
  • Ceturtdienās 19:10 (klātienē) komplektējas jauna grupa – PIESAKIES! 
  • Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 65 (Rīgas centrs)
  • Piesakies informācijas saņemšanai par dalību nodarbībās, aizpildot kontaktformu
  • Nodarbības klātienē notiek atbilstoši epidemioloģiskajiem noteikumiem

 

Nodarbības pieaugušajiem! “Ballet Barre” ir spēka un lokanības nodarbība ar baleta kustību elementiem. Treniņa laikā vienmērīgi tiek nodarbinātas visas muskuļu grupas, neveicot augstas intensitātes kustības. Atšķirībā no “Dance Workout” deju nodarbības, “Ballet Barre” nodarbībā netiek veidota deja vai sarežģīta horeogrāfija, bet gan tiek veikts vingrinājumu komplekss. Nodarbības laikā tiek stiprināta dziļā muskulatūra, uzlabots muskuļu tonuss, attīstīta lokanība un koordinācija, kā arī līdzsvarota nervu sistēma, mazinot spriedzi un veicinot koncentrēšanās spējas. 

“Ballet Barre” nodarbības sākumā tiek iesildīts ķermenis, visas locītavas. Nodarbības struktūra veidota tā, lai izbaudītu sievišķīgu kustību prieku, gūstot labsajūtu gan treniņa laikā, gan pēc nodarbības. Noslēgumā tiek veikta ķermeņa stiepšanās un atsildīšanās. Ja Tev vienmēr ir paticis baletes, tad “Ballet Barre” nodarbība būs paredzēta tieši tev! Skaistas baleta pamatpozīcijas, elegantas roku kustības un ķermeni stiprinoši vingrinājumi – bauda ķermenim un prātam.

Daži ikdienas ieradumi veicina nevienlīdzīgu slodzi ķermenim, kas noved pie muskuļu disbalansa. Nepareiza stāja noved pie muguras sāpēm. Nodarbību rezultātā tiek uzlabota ķermeņa forma, stāja, koordinācija, līdzsvars, kā arī veicināta muskuļu un saišu elastība. Piemērota mūzika palīdzēs atbrīvot prātu no mentālās spriedzes un uzlabot garastāvokli.

“Ballet Barre” fitnesa nodarbības ar baleta elementiem sievietēm! Nodarbībai piemērots apģērbs būtu ērts kustību veikšanai (sporta tērps, legingi, šorti, krekliņš u.c.) un kājās – botas, češkas vai zeķes. Nodarbībā var tikt izmantoti palīglīdzekļi: paklājiņš, hanteles u.c.

Atsauksmes

Divas stundas nedēļā, kuras pavadu Latino fitnesa nodarbībā, beidzot ļauj aizmirst domāt par citiem, un pievērsties tikai sev.
Signe
Paldies par radošumu horeogrāfijā, par aizrautību dejā, par prieku un sievišķību kustībās, par izcili labo garastāvokli pēc katras Latino fitnesa nodarbības.
Madara
Man patīk Latino fitness gan mūzikas, gan kustību dēļ, gan ir jauka, smaidoša un nekad nenogurstoša trenerīte Inese, kas neļauj ierūsēt.
Inga

Sadarbības partneri