deju kursiem

Te apkopojām biežāk uzdotos jautājumus par deju studiju, deju kursiem un nodarbībām!

1. Vai var pieteikties Balles deju kursam, ja nav sava deju partnere/partnera?
– Jā, noteikti var! Pēdējo divu gadu laikā ir pieaudzis cilvēku skaits, kas piesakās uz Balles deju kursiem bez sava deju partnera. Pirmājā bezmaksas iepazīšanās nodarbībā cilvēki, kas atnākuši bez sava partnera, atrod sev piemērotāko deju partneri un tālāk Balles deju kursu var apmeklēt kopā. Piesakās gan dažāda vecuma dāmas, gan arī puiši.

2. Kāds apģērbs un apavi ir piemēroti Balles deju kursam?
– Uz nodarbību jāņem līdzi maiņas apavi (kurpes, laiviņas, botas, češkas), jo ielas apavos nedrīkst dejot. Apģērbs – bikses/kleita/svārki – galvanais, lai ērti kustēties.

3. Kurā vietā studijas tuvumā var novietot mašīnu?
– Mašīnu sporta kompleksa pagalmā novietot nevar, bet ir pieejamas bezmaksas stāvvietas uz Sporta, Vesetas ielas, kas atrdos pavisam tuvu studijas telpām.

4. Kā var veikt apmaksu par deju kursiem?
– Pēc pirmās bezmaksas iepazīšanās nodarbības pie pasniedzējas var pieteikties turpināt apmeklēt deju nodarbības. Apmaksu var veikt ar pārskaitījumu vai skaidrā naudā.

5. Kas jāņem līdzi nākot uz nodarbībām (Zumba, Latino Fitness)?
– Nepieciešams sporta tērps un sporta apavi. Vēlams paņemt līdzi dzeramo ūdeni.

6. Vai Zumbas nodarbības palīdz samazināt svaru?
– Aizraujošajā Zumbas nodarbībā tiek nodarbināti gandrīz visi ķermeņa muskuļi. Tas palīdz stiprināt muskuļu tonusu, uzlabo koordināciju un sirds veselību. Apmeklējot nodarbības regulāri un ievērojot savam ķermenis atbilstošu uzturu, svars var samazināties un ķermenis iegūt slaidākas formas.

7. Vai ir pieejamas dušas?
– Jā, garderobē ir pieejamas dušas.

8. Ja iepriekš neesmu dejojis/usi, vai varu pieteikties uz nodarbībām?
– Jā, noteikti! Ja ir interese apgūt Balles dejas, tad var pieteikties uz deju kursu “Balles dejas iesācējiem”. Savukārt, dāmas, kas vēlas apgūt Latino dejas, var pieteikties un pievienoties Latino Fitness grupai vai Latino per Una kursam. Arī pieprasītajām Zumbas nodarbībām nav nepieciešama iepriekšējā pieredze dejās. Deju nodarbības un kursus var apgūt bez iepriekšējām zināšānām dejās. Tavs ķermenis būs pateicīgs par jaunu pieredzi!

Ja rodas citi jautājumi, atbildi var saņemt aizpildot kontaktformu.

Comments are closed.