• Piesakies nodarbībai!

Dance Workout – Grupas nodarbība

 

  • Nodarbība ilgst 50 min
  • Pirmā iepazīšanās nodarbība 5 EUR
  • Online abonements (4 nodarbības) – 25 EUR AKCIJAS CENA
  • Trešdienās 19:00-20:00 Online Dance Workout (Zumba + vingrošana)
  • Pieejami nodarbību ieraksti, ja netiec tiešsaistē, lai vari izdejoties sev ērtā laikā
  • Piesakies informācijas saņemšanai par dalību nodarbībās, aizpildot kontaktformu

 

Dance Workout ir īpaši izveidota treniņa programma, kas ietver aerobikas un deju soļus, kombinējot tos ar spēka vingrinājumiem (pietupieni, preses vingrinājumi u.tt.). Nodarbībās var tikt izmantots arī sporta inventārs – hanteles vai cits. Treniņa laikā vienmērīgi tiek nodarbinātas visas muskuļu grupas – gan ķermeņa augšdaļas, gan apakšdaļas muskuļus. Galvenais nodarbības mērķis ir radīt foršu un patīkamu atmosfēru, lai nostiprinātu vēdera preses, roku, muguras un kāju muskulatūru veselības uzlabošanai.

Vai Tev nepatīk sports? Šķiet, ka vingrošana rada nepatiku? Izmēģini Dance Workout treniņu, jo koncepts ir citādāks nekā ierastajiem spēka treniņiem sporta klubos. Nodarbības struktūra veidota, lai izbaudītu kustības prieku un labsajūtu gan treniņa laikā, gan pēc nodarbības. Treniņi sievietēm palīdzēs justies labāk savā ķermenī un prātā. Atceries, ka fiziskās aktivitātes palīdz uzturēt normālu ķermeņa svaru un novērst aptaukošanos.

Aktīvā dejošana pie labākajiem mūzikas hītiem, palīdzēs ne vien izveidot skaistu ķermeņa reljefu, bet arī attīstīt koordināciju, kas ir viens no lielākajiem sabiedrības “krišanas akmeņiem”. Ikdienas steigā mēs esam pieraduši pie savām kustībām un rutīnas, Dance Workout nodarbībā apgūtās kustības uzlabos koordināciju.

Tā kā spēka vingrinājumi muskuļa reljefa izveidei tiek kombinēti ar kardio slodzi, notiek vielmaiņas un izturības uzlabošana. Nākot uz nodarbību, vēlams paņemt līdz savu paklājiņu un dzeramo ūdeni. Ūdens ir pamatviela ķermenim, tāpēc tā līmenim ir jābūt veselīgam, lai noturētu ķermeni līdzsvarā. Cilvēka ķermenis katru dienu zaudē ūdeni caur elpošanu, svīšanu, urinēšanu un zarnu darbības dēļ. Lai ķermeni nodrošinātu ar nepieciešamo ūdens daudzumu, jāatceras par papildus ūdens uzņemšanu sporta laikā un karstajās vasaras dienās.

Nodarbības mazina stresu, veicina labāku garastāvokli un koncentrēšanās spējas. Regulāras fiziskās aktivitātes uzlabo arī miega kvalitāti. Arī Pasaules Veselības organizācija iesaka muskuļus stiprinošas fiziskās aktivitātes pēc iespējas vairākām muskuļu grupām. Lai tavas aktivitātes ir regulāras, mēs parūpēsimies par interesantu nodarbības struktūru, kas vairo enerģiju gan prātam, gan stiprina ķermeni! Tiekamies treniņā?

Pirms nodarbības noteikti jāpiesakās, aizpildot kontaktformu vai nosūtot e-pastu – inese@dejotprieks.lv.

Atsauksmes

Ļoti pozitīvas nodarbības. Šīs nodarbības rada labu pašsajūtu.
Kellija
Pēc šīm nodarbībām es jūtos atbrīvojusies no visām negatīvajām lietām, sajūtām, pēc šīm nodarbībām es jūtos lieliski.
Diāna
Pie Ineses "Dejotpriekā" bija fantastiska atmosfēra. Nodarbības laikā aizmirsu par ikdienas rūpēm un ļāvos mūzikas ritmiem.
Silva

Sadarbības partneri