• Piesakies bezmaksas
    nodarbībai!

Dance Workout – ONLINE nodarbība

 

  • Nodarbība ilgst 60 min
  • Vienas online nodarbības cena 6 EUR
  • Online abonements (4 nodarbības) – 20 EUR 
  • Pirmā reize bez maksas!
  • ONLINE nodarbība  trešdienās 19:00-20:00
  • ONLINE nodarbība  ceturtdienās 19:30-23:00
  • Piesakies jaunākās informācijas saņemšanai par nodarbībām, aizpildot kontaktformu

 

Dance Workout ir īpaši izveidota treniņa programma, kas ietver deju soļu apgūšanu, kombinējot tos ar spēka vingrinājumiem (pietupieni, izklupieni u.c.).  Nodarbībās tiek izmantots arī sporta inventārs – hanteles vai cits. Treniņa laikā vienmērīgi tiek nodarbinātas visas muskuļu grupas, bet galvenais nodarbības mērķis ir nostiprināt vēdera preses un muguras muskulatūru, kā arī kāju muskuļu grupas.

Aktīvā dejošana aizraujošās deju mūzikas ritmos, palīdzēs ne vien izveidot skaistu ķermeņa reljefu, bet arī attīstīt koordināciju, kas ir viens no lielākajiem sabiedrības “krišanas akmeņiem”. Ikdienas steigā mēs esam pieraduši pie savām kustībām un rutīnas, Dance Workout nodarbībā apgūtās deju horeogrāfijas uzlabos koordināciju, pateicoties deju soļu dažādībai.

Tā kā spēka vingrinājumi muskuļa reljefa izveidei tiek kombinēti ar kardio slodzi, notiek vielmaiņas un izturības uzlabošana. Nākot uz nodarbību, vēlams paņemt līdz dzeramo ūdeni. Ūdens ir pamatviela ķermenim, tāpēc tā līmenim ir jābūt veselīgam, lai noturētu ķermeni līdzsvarā. Cilvēka ķermenis katru dienu zaudē ūdeni caur elpošanu, svīšanu, urinēšanu un zarnu darbības dēļ. Lai ķermeni nodrošinātu ar nepieciešamo ūdens daudzumu, jāatceras par papildus ūdens uzņemšanu sporta laikā un karstajās vasaras dienās.

Pirms nodarbības noteikti jāpiesakās, aizpildot kontaktformu vai nosūtot e-pastu – inese@dejotprieks.lv.

Atsauksmes

Ļoti pozitīvas nodarbības. Šīs nodarbības rada labu pašsajūtu.
Kellija
Pēc šīm nodarbībām es jūtos atbrīvojusies no visām negatīvajām lietām, sajūtām, pēc šīm nodarbībām es jūtos lieliski.
Diāna
Pie Ineses "Dejotpriekā" bija fantastiska atmosfēra. Nodarbības laikā aizmirsu par ikdienas rūpēm un ļāvos mūzikas ritmiem.
Silva

Sadarbības partneri