kazu dienas davanas

Kāzu viesi vienmēr priecājas par skaistu zīmīti ar viņu vārdu pie sēdvietu izkārtojuma. Pēdējos gados kāzu pāris pārsteidz savus viesus ne vien ar gardu maltīti un kāzu deju, bet arī ar mazu, simbolisku dāvanu viesiem. Padalīsimies ar interesantām, noderīgām un radošām dāvanu idejām kāzu viesiem.

Personalizēti nieciņi

Mūsdienās apdrukas iespējas neapstājas tikai pie drēbēm. Var apdrukāt dažādas ikdienā noderīgas lietas ar kāzu dienas datumu, kāzu pāra mīļāko citātu vai bildi. Oriģinālas un budžetam izdevīgas idejas apdrukas produktiem:

  • kokvilas maisiņi
  • aproces
  • atstarotāji
  • pildspalvas
  • blociņi
  • alus paliktņi
  • krūzītes

Krekli, pledi, dvieļi arī ir iespējami produkti apdrukai, bet tie finansiāli sanāks dārgāk.

personalizetas davanas

Glābiņš pēc kāzu dienas svinībām

Lai turpinātu svinības nākamajā dienā, viesiem var dāvanā sarūpēt ūdens pudelīti, mazo šampanieša pudeli, bezalkoholisko alu vai kādu enerģijas dzērienu. Pudeļu etiķeti var pārlīmēt ar kādu īpaši izveidotu uzlīmi kāzu dienas noskaņās.

apdruka davana

Sēklas stādīšanai

Jā, tieši tā! Ja kāzu dienas noskaņas veido lauku tematiku, dāvanu ideja būs tieši laikā! Sēklas var ielikt kičīgās burkās vai bundžās. Var radoši izpausties ar iepakojumu, kur iebērt sēklas. Labāk izvēlēties sēklas, kuras viegli izaudzēt gan mājas, gan dārza apstākļos. Piemēram – piparmētra, baziliks, lavanda. Var arī viesiem sarūpēt jau gatavus stādus mazā podiņā.

davana seklas

Garšvielu vai kakao maisījums

Garšvielas virtuvē vienmēr noderēs un kurš tad atteiksies no kakao? Arī Latvijā darbu uzsākuši beziepakojuma veikali, kur var iegādāties dažādus produktus nepieciešamajos daudzumos, nemaksājot par preces iepakojumu. Burciņās var iebērt dažādas garšvielas, izveidojot garšvielu maisīju. Novēlot viesiem saldāku dzīvi, var izveidot savu kakao maisījumu, kuru viesiem nepieciešams tikai apliet ar karstu ūdeni un gatavs!

garsvielu davanas

Paštaisītas ziepes vai sveces

Paštaisītās dāvanas vienmēr tās mīļākās. Internetā atrodamas dažādas pamācības, kā pašiem mājas apstākļos izveidot ziepes vai sveces. Pirmssvētku periodā pat notiek dažādas meistarklases, bet ar pieejamo informāciju internetā arī pilnībā pietiek.

ziepes davana

Gardumi

Šokolādes tāfelīte, ledene, eklērs, virtulis, zefīrs, bezē cepumiņi – tik daudz variantu, bet, lai šos vienkāršos variantus uztaisītu foršus, jāpiedomā pie iepakojuma. Caurspīdīgs maisiņš ar lentīti, maza kastīte vai cits iepakojums – īpaši piedomājot pie dizaina, izskatīsies labāk un garšos lieliskāk.

viesu davanas

 

Kāzu deju pasniedzējai Inesei dažreiz arī tiek kāda garda vai noderīga dāvaniņa no kāzu pāra. Ar saviem kāzu deju pāriem, nodarbību laikā izveidojas draudzīgas attiecības, tāpēc dalāmies ar noderīgo gan par kāzu deju izveidi, gan kāzu dienas mazajiem knifiņiem, kas palīdzēs padarīt dienu īpašu!

Comments are closed.