• Pieteikt dāvanu karti!

Dāvanu karte

 

Svētki ir brīnišķīgi! Tie ir kā katras ģimenes, valsts un tautas neatņemama sastāvdaļa. Vai tā ir jubileja, vārda diena, gadadiena, Ziemassvētki vai vienkārši parasta diena, kad gribas otram dāvāt prieka pilnu pārsteigumu. “Dejotprieks” deju studija piedāvā dāvanu kartes deju nodarbībām, ko var iegādāties atbilstoši savām vēlmēm. Dāvanu karti var saņemt arī elektroniskā veidā. 

Dāvanu kartes cena atkarīga no nodarbības veida. Dāvanu karte derīga 12 mēnešus no apmaksas datuma. Dāvanu kartes veidi:

  1. Deju privātstunda (individuāla nodarbība – 50 EUR pārim)
  2. Balles deju kurss pārim (pilns kurss 7 nodarbības – 70 EUR cena par personu)
  3. Balles deju puskurss pārim (puskurss 4 nodarbības – 40 EUR cena par personu)
  4. Zumba abonements vai cits deju kurss sievietēm (4 nodarbības – 40 EUR)
  5. Viens grupas nodarbības apmeklējums (1 nodarbība – 12 EUR)
  6. Online nodarbību kurss (4 nodarbības – 25 EUR)
  7. Online programma “Harmonijā ar sevi” (35 EUR)
  8.  Tevis izvēlēts variants…

Ja vēlies pārsteigt draugu vai draudzeni ar aizraujošu deju nodarbību divvientulībā, tad noteikti labāk izvēlēties dāvanu karti uz dejas privātstundu ar pasniedzēju. Pasniedzēja veltīs visu uzmanību, lai Jūs padziļināti un atraktīvi varētu apgūt vēlamās dejas soļus – klasiskais lēnais valsis vai Vīnes valsis, vai arī kāda no ātrajām Latīņamerikas dejām – samba, ča ča ča, džaivs vai romantiskā rumba. Ja ir īpašas vēlmes iestudēt kādu šovu vai deju pasākumam (kāzu dienai, gada dienai u.c.), tas arī ir iespējams! 

Ja abi jau kādu laiku domājat par deju soļu apgūšanu, tad izdevīgāk būtu apmeklēt deju kursus jeb grupu nodarbības. Parasti pārus visvairāk piesaista Balles deju kursi, kur tiek apgūtas vairākas dejas (lēnais valsis, tango, Vīnes valsis, kviksteps, samba, ča ča ča, rumba, džaivs). Deju kurss parasti notiek 1,5 vai 2 mēnešus, bet dažreiz notiek arī intensīvie deju kursi, kas ilgst tikai vienu mēnesi. Deju nodarbību norises laikus var apskatīt grafikā. Bet deju kursu laiki var mainīties, tāpēc labāk pieteikumā painteresēties par jaunas grupas uzņemšanas nodarbību laiku.

Dāvanu karte kādai deju nodarbībai noderēs arī kā laba dāvana labākajai draudzenei, māsai vai mammai. Mums visiem dziļi sirdī patīk dejot, problēma ir tāda, ka daudzi to kautrējas atzīt un darīt. Dejot var ikviens! Mūsu deju studijas uzdevums ir dot cilvēkiem iespēju iemācīties dejot ar prieku. Nodarbības, kas paredzētas īpaši sievietēm (Zumba, Latino fitness, Latino per Una), palīdz labāk izjust savu ķermeni un kustību, uzlabojot koordināciju un muskuļu tonusu. Zumba ir aizraujoša un pozitīvu emociju pārpildīta nodarbība. Latino fitness – Latīņamerikas deju soļu apgūšanas apvienojums ar aktīvu dejošanu. Savukārt, Latino per Una kursā padziļināti tiek apgūti deju soļi un tehnika – vairāk tiek attīstīta lokanība un koordinācija. 

Ja rodas jautājumi vai vēlme pasūtīt dāvanu karti, lūdzu aizpildi kontaktformu un lauciņā “ziņa” uzdod jautājumu vai pasūti dāvanu karti. Droši vari zvanīt arī pa norādīto kontakttālruni.