Sevi iepazīstot vairāk un vairāk, mēs varam attīstīties straujāk un straujāk. Deja ir veids, kā iepazīt sevi, izprast savas emocijas un iemācīties sadzīvot ar sevi trauksmē.. Dejas laikā mēs iemācāmies darboties ar savu ķermeni un pārvaldīt to. Pēc ik nedēļas deju nodarbības jutīsi gandarījumu un augstāku pārliecību par sevi. 

Katrā no mums slēpjas neapzināta vēlme būt labākam, skaistākam un zinošākam. Bet vai slēpjot šo vēlmi mēs attīstīsimies, vai arī paliksim uz vietas… Mums ik mirkli ir jāizaicina sevi, mums ik mirkli ir jāpierāda sev, ka spējam to. Ja vēlies pierādīt ko citiem, tad padomā vai tas tiešām ir tā vērts.

Sevis izaicināšana samērīgos apstākļos ir ļoti noderīga prakse. Izaicini sevi darīt kaut ko citādi – iztīri zobus ar kreiso roku, pavingro vai padejo no rīta pie savas iecienītās mūzikas, piezvani mammai un pastāsti, ko šodien ēdi pusdienās, pavakariņo ar sen nesatikto draudzeni, uzdziedi karaoke un vēl un vēl un vēl ko citu. Daudzi sāk Jauno gadu ar apņemšanos “Sākt dejot”, ”Izpaust savu sievišķo dvēseli dejā”, “Dzīvot veselīgāk” bet viena dejas nodarbības apmeklēšana neko daudz nemainīs. Ja esi nospraudusi mērķi piepildi to no sirds un ar gandarījumu! Noteikti izmēģini vairākus deju nodarbības stilus un tad izvēlies sev piemērotāko. Citam patīk aktīva dejošana ātrā mūzikā, citam klasiskais lēnais valsis sveču gaismā lielajā Rīgas ballē.

Esi pati savas dzīves skolotāja, bagātini savu prātu ar grāmatām, zinātniskiem raidījumiem, elpu aizraujošām sarunām un neaizmirstamiem dabas skatiem. Ne jau izglītība, augstskolu diplomi vai sertifikāti tevi padara gudrāku, tu vari attīsties arī bez tiem. Sabiedrības spiediens ir milzīgs – skola, universitāte, kāzas, bērni… Kāpēc to uzklausām? Kāpēc pakļaujamies tam? Tāpēc svarīgi ir izprast sevi un savas vēlmes, uzstādīt mērķus un nepakļauties citu spiedienam. Attīstīties ik mirkli un būt pateicīgam par to, kas ir.

 

Strādā pie sava dzīves projekta, dejo un dziedi, dzīvo un mīli, skaistākos sapņus pārvērt par dzīvi.

Comments are closed.