• Piesakies bezmaksas
    nodarbībai!

Dejas bērniem – grupas nodarbība

 

  • Nodarbība ilgst 55 min
  • Vienas nodarbības cena 12 EUR
  • Mēneša abonements (4 nodarbības) – 35 EUR AKCIJAS CENA
  • Bērnu vecums 8-13 gadi 
  • Trešdienās 16:30 no 13. septembra – VĒL VAR PIETEIKTIES! (ir vietiņas grupā)
  • Pirmā iepazīšanās nodarbība 5 EUR
  • Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 65 (Rīgas centrs)
  • Piesakies informācijas saņemšanai par dalību nodarbībās, aizpildot kontaktformu

 

Nodarbībās tiek apgūtas dažādu soļu kombinācijas, kur bērni izjūt mūzikas ritmu un apzinās deju kustības. Nodarbību laikā tiks pievērsta liela uzmanība bērnu stājai un pareizai elpošanai! Deja palīdz bērnam attīstīt pašpārliecību, uzlabo koncentrēšanās spējas un asinsriti, iemāca saprast gan sevi, gan pieņemt apkārtējos un palīdz atklāt bērna radošo domāšanu. Dejas ir lielisks sākums bērna turpmākai attīstībai.

Nodarbībās bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem tiks sniegta iespēja attīstīt radošo domāšanu un veidot deju horeogrāfiju pašiem. Dažādi radoši uzdevumi un vingrinājumi palīdzēs bērniem izdomāt savu radošo risinājumu un pašiem izjust deju ritmus. Mūzikai un kustībai bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem ir būtiska nozīme, jo tiek attīstītas vispārējās fiziskās spējas. Vispārējās fiziskās sagatavošanas uzdevums ir nodrošināt visu svarīgāko fizisko spēju attīstīšanu, optimālu vispārējo darbaspēju sasniegšanu.

Vecākiem bērniem 13-16 gadi nodarbībās tiks apgūti vairāki deju stili. Dejosim pie mūsdienīgam TOP dziesmām un arī mācīsimies atšķirt dāžādu stila mūziku. Nodarbībās tiks veikti fiziskie vingrinājumi, lai stiprinātu augošā organisma muskuļus un attīstītu koordināciju. Bērniem tiks dota iespēja arī pašiem veidot deju horeogrāfiju, lai attīstītu radošo domāšanu un atmiņu.

Nodarbībās bērns mācīsies koordinēt savas kustības un izpaust emocijas deju veidā. Tiks pievērsta uzmanība muzikalitātei un dejas ritmam. Aktīva dejošana palīdz stiprināt sirdsdarbību un attīstīt izturību. 

Dejas rada labvēlīgus apstākļus kustību apgūšanai. Bērns nodarbības laikā izaicinās sevi, pierādīs savas spējas un iegūs gandarījuma sajūtu un jaunus draugus. Dažādi radoši uzdevumi un vingrinājumi nevien palīdzēs bērnam nostiprināt kustību tehniku, bet arī izjust radošumu mūzikas ritmā. Draudzīgs kolektīvs palīdzēs ātri iejusties deju grupā. 

Nodarbības pirmdienās paredzētas 7 līdz 12 gadu vecuma bērniem. Plānotas nodarbības arī trešdienās bērniem vecumā no 13 līdz 16 gadi. Pirmā nodarbība bez maksas! Lūdzu pieteikties, pirms nākšanas uz nodarbību!

Atsauksmes

Ļoti foršas nodarbības. Katru reizi ir prieks iet un dejot pie jautras un patīkamas mūzikas.
Aditee
Man ļoti patīk foršā pasniedzēja, jo katra nodarbība ir ļoti pozitīva un jautra. Mēs dejojam pie ļoti foršām dziesmām
L. O.
Man ļoti patīk šeit dejot! Šī ir labākā deju studija kādā vien esmu dejojusi. Pasniedzēja ir ļoti laba, jauka un ļoti labi māca
Emīlija

Sadarbības partneri