• Piesakies bezmaksas
    nodarbībai!

Dejas bērniem – grupas nodarbība

 

  • Nodarbība ilgst 60 min
  • Vienas nodarbības cena 7 EUR
  • Abonements (8 nodarbības) –  40 EUR vai (4 nodarbības) – 20 EUR 
  • Bērnu vecums 8-12 gadi
  • Nodarbības notiek  pirmdienās, trešdienās 16:00-17:00 – SĀKAM SEPTEMBRĪ
  • Var pieteikties jaunumu saņemšanai par grupas uzņemšanu uz 2018. gada septembri

 

Nodarbībās tiek apgūtas dažādu soļu kombinācijas, kur bērni izjūt mūzikas ritmu un apzinās deju kustības. Nodarbību laikā tiks pievērsta liela uzmanība bērnu stājai un pareizai elpošanai! Deja palīdz bērnam attīstīt pašpārliecību, uzlabo koncentrēšanās spējas un asinsriti, iemāca saprast gan sevi, gan apkārtējos un palīdz atklāt bērna radošo domāšanu. Dejas ir lielisks sākums bērna turpmākai attīstībai.

Nodarbībās bērniem vecumā no 8 līdz 12 gadiem tiks sniegta iespēja attīstīt radošo domāšanu un veidot deju horeogrāfiju pašiem. Nodarbībās bērns mācīsies koordinēt savas kustības un izpaust emocijas deju veidā. Tiks pievērsta uzmanība muzikalitātei un dejas ritmam. Aktīva dejošana palīdz stiprināt sirdsdarbību un attīstīt izturību. 

Dejas rada labvēlīgus apstākļus kustību apgūšanai. Bērns nodarbības laikā izaicinās sevi, pierādīs savas spējas un iegūs gandarījuma sajūtu un jaunus draugus. Dažādi radoši uzdevumi un vingrinājumi nevien palīdzēs bērnam nostiprināt kustību tehniku, bet arī izjust radošumu mūzikas ritmā. Draudzīgs kolektīvs palīdzēs ātri iejusties deju grupā. 

Nodarbības paredzētas 8 līdz 12 gadu vecuma bērniem. Pirmā nodarbība bez maksas! 

Atsauksmes

Ļoti foršas nodarbības. Katru reizi ir prieks iet un dejot pie jautras un patīkamas mūzikas.
Aditee
Man ļoti patīk foršā pasniedzēja, jo katra nodarbība ir ļoti pozitīva un jautra. Mēs dejojam pie ļoti foršām dziesmām
L. O.
Man ļoti patīk šeit dejot! Šī ir labākā deju studija kādā vien esmu dejojusi. Pasniedzēja ir ļoti laba, jauka un ļoti labi māca
Emīlija

Sadarbības partneri