• Piesakies bezmaksas
    nodarbībai!

Deju kursi – grupu nodarbības

Dejas ir brīnišķīgs veids, kā pavadīt laiku ar lieliskiem cilvēkiem, izzināt sevi un pilnveidot savas kustību prasmes, attīstīt ritma izjūtu un baudīt skaistu mūziku. Kā saka Austrijas rakstnieks Vicki Baum “Ir daži visīsākie ceļi uz laimi, un dejošana ir viens no tiem”. Tāpēc sāc dejot! Nekautrējies no sevis, no savām kļūdām un neveiksmēm, bet gan priecājies un lepojies par sevi un padarīto darbu!

Dejošana palīdz palikt labā formā jebkurā vecumā! Ar dejošanas palīdzību var uzlabot muskuļu tonusu, spēku, izturību un fizisko stāvokli. “Dejotprieks” deju studija piedāvā gan grupu nodarbības pieaugušajiem, gan bērniem. Mūsu deju studijā varēsi apgūt dejotprasmi arī individuālajās nodarbībās. Deju kursi ir lielisks veids, kā satikt jaunus draugus. Dejošanas galvenās priekšrocības ir:

  • sirds un asinsrites uzlabošana;
  • muskuļu tonuss;
  • izturības uzlabošana;
  • koordinācijas un veiklības pilnveidošana;
  • vispārējā un psiholoģiskā labsajūta;
  • pašapziņas celšana;
  • sociālo prasmju uzlabošana.

Neuztraucies par to, ja Tev nav priekšzināšanas. Ja vēlies kopā ar partneri apgūt kāzu deju vai iemācīties sadejoties, tad piesakies uz deju privātstundu. Deju privātstundās var apgūt deju pamatus, dažādas dejas, sadejošanās un vadīšanas prasmes, kā arī iestudēt vai izveidot deju horeogrāfiju, ko var dejot kādā pasākumā vai kāzu dienā, kā pirmo deju.

Mūsu deju studija, tic, ka iemācīties dejot var ikviens! Piedāvājam deju nodarbības un kursus, kuros varēsi apgūt deju pamatsoļus un ritmu. Nodarbībās tiks atkārtoti iepriekš apgūtie soļi, kā arī iemācīti jauni. Pāriem piemērotākās nodarbības būtu Balles dejas”. Deju kursā “Balles dejas” tiek apgūtas tādas dejas kā lēnais valsis, Vīnes valsis, tango, kviksteps, ča-ča-ča, rumba un džaivs. Iegūtās zināšanas varēsiet izmantot gan svinīgajās ballēs, gan draugu kāzās, gan arī privātajos pasākumos. Ir pieejams arī deju kurss “Valša pamati”, kur tiek apgūtas tikai divas dejas – lēnais valsis un Vīnes valsis. Šajā deju kursā padziļināti tiek apgūti gan valša soļi, gan tehnika, kā arī veidota sarežģītāka kompozīcija. Lielisks deju kurss, kur apgūt pamatus savai kāzu dejai. Kāzu deju nodarbības var sarunāt arī kā privātstundu. 

Ja esi aktīva un jaunu zināšanu izsalkusi sieviete, tad piedāvājam īpašus deju kursus tikai sievietēm – Zumba un Latino Per Una. Šie deju kursi uzlabo sievietes pašsajūtu un arī fizisko sagatavotību. “Zumba” ir aktīva deju un fitnesa nodarbība ar vidēju intensitāti, kas virzīta svara zaudēšanai, izturības paaugstināšanai un laimes hormonu ražošanai. Savukārt “Latino Per Una” deju kursā tiks apgūtas Latīņamerikas dejas – samba, ča-ča-ča, rumba, pasadoble un džaivs. Katrai dejai ir savs stāsts, kas tiks izrādīts ar ķermeni. Tiks apgūtas sievišķīgas deju kustības un deju tehnika. Ja esi deju studijas meklējumos, mūsu studijā pirmo nodarbību vari izmēģināt bezmaksas! 

Šobrīd viens no populārākajiem deju kursiem ir Latino fitness, kas apvieno fitnesa deju elementus un Latino per Una elementus. Deju nodarbības paredzētas tikai sievietēm. Ērtākais apģērbs ir sporta tērps. Noteikti izmēģini! Pēc nodarbībām jutīsi prieku un gandarījumu par padarīto darbu! Kā arī fantastiskā Latino mūzika ļaus aizmirst par ikdienas raizēm un uzkrāt enerģiju nākamajām dienām. 

Vai zināji, ka dejot var iemācīties arī mājas apstākļos? Jā, tagad arī pieejamas online deju un fitnesa nodarbības. Pirmā online nodarbība ir bezmaksas izmēģinājuma reize! Piesakies!

Atsauksmes

"Inese palīdzēja noticēt, ka jebkurš var iemācīties dejot, un pat ļoti īsā laikā ir iespējams iestudēt īsto un lielisko kāzu valsi."
Līva
"Astoņu nodarbību laikā iemācījāmies visu, kas bija nepieciešams, lai mūsu īpašās dienas deja patiktu pašiem un arī viesiem."
Mārtiņš un Sanita
"Pie Ineses man ar vīru bija labākie randiņi, apgūstot valsi. Inese arī sagatavoja mūs skaistākajai kāzu dejai."
Baiba

Sadarbības partneri