• Piesakies nodarbībai!

Deju kursi – grupu nodarbības

Dejas ir brīnišķīgs veids, kā pavadīt laiku ar lieliskiem cilvēkiem, izzināt sevi un pilnveidot savas kustību prasmes, attīstīt ritma izjūtu un baudīt skaistu mūziku. Kā saka Austrijas rakstnieks Vicki Baum “Ir daži visīsākie ceļi uz laimi, un dejošana ir viens no tiem”. Tāpēc sāc dejot! Nekautrējies no sevis, no savām kļūdām un neveiksmēm, bet gan priecājies un lepojies par sevi un padarīto darbu! Šeit atradīsi deju nodarbības pieaugušajiem Rīgā, Rīgas centrā.  

Dejošana palīdz palikt labā formā jebkurā vecumā! Ar dejošanas palīdzību var uzlabot muskuļu tonusu, spēku, izturību un fizisko stāvokli. “Dejotprieks” deju studija piedāvā gan grupu nodarbības pieaugušajiem, gan bērniem. Mūsu deju studijā varēsi apgūt dejotprasmi arī individuālajās nodarbībās jeb deju privātstundās. Dejas ir arī lielisks veids, kā satikt jaunus draugus un socializēties foršā kompānijā.

Dejošanas galvenās priekšrocības ir:

  • sirds un asinsrites uzlabošana;
  • muskuļu tonuss;
  • izturības uzlabošana;
  • koordinācijas un veiklības pilnveidošana;
  • vispārējā un psiholoģiskā labsajūta;
  • pašapziņas celšana;
  • sociālo prasmju uzlabošana.

Deju nodarbību veidi:

Deju apmācības (deju kursi, grupu nodarbības, individuālās nodarbības) dos iespēju iemācīties dažādu deju pamatus atkarībā no vēlmēm. Neuztraucies par to, ja Tev nav priekšzināšanas. Ja vēlies kopā ar partneri apgūt kāzu deju vai iemācīties sadejoties, tad piesakies uz deju privātstundu. Deju privātstundās var apgūt deju pamatus, dažādas dejas, sadejošanās un vadīšanas prasmes, kā arī iestudēt vai izveidot deju horeogrāfiju, ko var dejot kādā pasākumā vai kāzu dienā, kā pirmo deju. Individuālās deju nodarbības pāri arī izmanto kā kopīgu aktivitāti, kur apgūst jaunas prasmes. 

Mūsu deju studija, tic, ka iemācīties dejot var ikviens! Dejas pieaugušajiem var uzlabot gan fizisko, gan mentālo veselību. Piedāvājam deju nodarbības un kursus, kuros varēsi apgūt deju pamatsoļus un ritmu. Nodarbībās tiks atkārtoti iepriekš apgūtie soļi, kā arī iemācīti jauni. Piemērotākās deju nodarbības pāriem būtu Balles dejas”. Deju kursā “Balles dejas” tiek apgūtas tādas dejas kā lēnais valsis, Vīnes valsis, tango, samba, ča-ča-ča, rumba un džaivs. Iegūtās zināšanas varēsiet izmantot gan svinīgajās ballēs, gan draugu kāzās, gan arī privātajos pasākumos. Ir pieejams arī deju kurss “Valša pamati”, kur tiek apgūtas tikai divas dejas – lēnais valsis un Vīnes valsis. Šajā deju kursā padziļināti tiek apgūti gan valša soļi, gan tehnika, kā arī veidota sarežģītāka kompozīcija. “Balles dejas” un “Valša pamati” ir piemērotas deju nodarbības pieaugušajiem. Kā arī, lieliski deju kursi, lai apgūtu pamatus savai kāzu dejai. Kāzu deju nodarbības var sarunāt arī kā privātstundu. 

Ja vēlies apgūt deju pamatus savai pašizaugsmei un priekam, tad piedāvājam īpašus deju kursus sievietēm – Zumba un Latino Per Una. Šie deju kursi uzlabo sievietes pašsajūtu un arī fizisko sagatavotību. “Zumba” ir aktīva deju un fitnesa nodarbība ar vidēju intensitāti, kas virzīta svara zaudēšanai, izturības paaugstināšanai un laimes hormonu ražošanai. Zumbas nodarbība šobrīd ir viena no populārākajām deju nodarbībām. Savukārt “Latino Per Una” deju kursā tiks apgūtas Latīņamerikas dejas – samba, ča-ča-ča, rumba, pasadoble un džaivs. Katrai dejai ir savs stāsts, kas tiks izrādīts ar ķermeni. Tiks apgūtas sievišķīgas deju kustības un deju tehnika. Ja esi deju studijas meklējumos, mūsu studijā pirmo nodarbību vari izmēģināt par īpašo cenu! 

Nākamais, dāmu iemīļots, deju kurss ir Latino Fitness, kas apvieno aktīvus deju elementus un Latino soļu apmācību. Lai piedalītos deju nodarbībā, nav nepieciešama iepriekšējā pieredze dejās un laba fiziskā sagatavotība. Latino Fitness nodarbība ir vidējas intensitātes. Aktīva izdejošanās pie labām dziesmām un deju soļu apmācība ar sievišķīgiem elementiem ļaus sajust pārliecību par sevi. Šīs deju nodarbības paredzētas tikai sievietēm. Ērtākais apģērbs ir sporta tērps, botas. Noteikti izmēģini! Pēc nodarbībām jutīsi prieku un gandarījumu par padarīto darbu! Kā arī fantastiskā Latino mūzika ļaus aizmirst par ikdienas raizēm un uzkrāt enerģiju nākamajām dienām. 

Ja Tev vienmēr ir paticis baletes, tad “Ballet Barre” nodarbība būs paredzēta tieši tev! Skaistas baleta pamatpozīcijas, elegantas roku kustības un ķermeni stiprinoši vingrinājumi. “Ballet Barre” ir spēka un lokanības nodarbība ar baleta kustību elementiem. Treniņa laikā vienmērīgi tiek nodarbinātas visas muskuļu grupas, neveicot augstas intensitātes kustības.

Vai zināji, ka dejot var iemācīties arī mājas apstākļos? Jā, tagad arī pieejamas online deju un fitnesa nodarbības. Online nodarbības un deju kursi ir pieejami ierakstu veidā, lai vari pati izdejoties un apgūt dejas sev ērtā laikā un vietā. Piesakies!

Atsauksmes

"Inese palīdzēja noticēt, ka jebkurš var iemācīties dejot, un pat ļoti īsā laikā ir iespējams iestudēt īsto un lielisko kāzu valsi."
Līva
"Astoņu nodarbību laikā iemācījāmies visu, kas bija nepieciešams, lai mūsu īpašās dienas deja patiktu pašiem un arī viesiem."
Mārtiņš un Sanita
"Pie Ineses man ar vīru bija labākie randiņi, apgūstot valsi. Inese arī sagatavoja mūs skaistākajai kāzu dejai."
Baiba

Sadarbības partneri