Deju studija

Sadarbībai: inese@dejotprieks.lv

Te es, studijas vadītāja, Inese Zariņa!

Dejotprieks misija

– uzlabot cilvēku labsajūtu.
– iedvesmot, motivēt kustēties, dejot, vingrot.
– palīdzēt katram noticēt sev, iepazīt sevi caur deju kustībām, uzlabot veselību un sniegt prieka pilnas emocijas. Vairojot zināšanas par veselīgu dzīvesveidu un uzlabojot cilvēku emocionālu un fizisko stāvokli ar dejotprasmju apguvi, varam veidot stipru un draudzīgu sabiedrību, kas var parūpēties par sevi un par citiem.

Dejotprieks vīzija

Mēs ticam, ka sniedzot un palīdzot viens otram, mēs varam vairot pozitīvo visapkārt un nodrošināt ilgspējību. Mēs ticam, ka cilvēku labsajūta, radošā domāšana un godīgums var padarīt šo pasauli vēl labāku.

Dejotprieks vērības

Dejotprieks vērības ir godīgums, draudzība un prieks. 

Kā viss sākās?

Pastāstīsim nedaudz vairāk par deju studiju “Dejotprieks”. Deju studijas vadītāja un trenere es, Inese Zariņa, jau no bērnības gadiem sapņoju par savu deju studiju un veiksmīgu trenera darbu. Bet toreiz biju neprātīgi aizrāvusies ar sporta dejām. Kārtīgi izdejojos sporta dejas, sasniedzot savus profesionālās dejotājas sapņus, un sapratu, ka vēlos pasniegt dejas plašākai auditorijai – ikvienam, kas vēlas brīvi dejot, neatkarīgi no pieredzes, vecuma vai rezultāta sacensībās. Vēlējos parādīt ikvienam dejotgribētājam, ka dejas var apgūt jebkurš, sajūtot prieku un gandarījumu par jaunām prasmēm.

Paralēli studijām Latvijas Universitātē, pasniedzu sporta dejas bērniem un balles dejas dažās deju studijās. Iegūstot bakalaura grādu komunikācijas zinātnē, sapratu, ka vairāk savu dzīvi vēlos saistīt ar sportu un fitnesu. Tāpēc nokārtoju C kategorijas trenera kursus fitnesā un sāku vadīt grupu nodarbības sporta klubos. Un tad pēkšņi atkal uzpeldēja bērnības vēlme par savas studijas veidošanu. Iespējams, tas tāpēc, ka citu studiju, sporta klubu noteikumi un prasības neatbilda manām vērtībām. Un kāpēc ir jāturpina darīt to, ko citi liek, bet kam tu pats nepiekrīti un neatbalsti, ja var izveidot ko savu – ar savām vērtībām, vīzijām un misijām?

Tad 2016. gada vasarā sāku apdomāt visu un jau augustā “Dejotprieks” deju studija sāka attīstīties. Pateicoties tuva cilvēka ticībai, viss kļuva reāls. Sākām pamazām, bet redzot klientu prieku un labās atsauksmes par deju nodarbībām, radās doma par attīstīšanos. Mainījām telpas, kas bija labāk piemērotas gan balles un latino dejām, gan fitnesa nodarbībām. Jaunajās telpās – Krišjāņa Valdemāra ielā 65, jūtamies ļoti labi, klientiem arī patīk. Garderobes ar skapīšiem, dušas, aerobikas un lielā zāle, kā arī pasniedzēja – viss kas nepieciešams! Tika papildināti arī nodarbību veidi.

Esam ļoti apmierināti ar saviem klientiem.. pat nezinu, vai klienti ir īsais vārds, jo viņus raksturo foršāks vārds par klienti, viņi ir kā draugi. Draugi, kuri nāk pamācīties jaunas zināšanas, apgūt deju prasmi un vienkārši izdejoties! Katru nodarbību es sagaidu ar prieku, jo redzēt viņu attīstību, prieku un zinātkāri sejās, gribas pasniegt nodarbības vēl un vēl! Tiešām paldies visiem “Dejotprieks” klientiem par savu dalību nodarbībās! Ja, sākot strādāt pie “Dejotprieks” studijas, galvenais dzinulis bija iekšējā motivācija un ticība, tad tagad klienti ir tie, kas dzen uz priekšu! Viņi neļauj nogurt no nodarbībām, viņi dalās ar savām zināšanām un pieredzēm, viņi palīdz negaidītās situācijas un viņi tic mums. Paldies!

deju studija (3)

“Dejotprieks” studijā var apgūt gan deju privātstundas (kāzu dejas, pāru dejas), gan piedalīties grupu nodarbību treniņos ( sievietēm – Zumba, Latino fitness, Dance Workout, Lady Styling, Latino per Una un pāriem – Balles dejas, Valša pamati). Vasaras periodā dažas nodarbības nenotiek, bet no septembra tās atkal būs pieejamas. No septembra sāksies deju nodarbības bērniem (8-12 gadi). Nodarbībās tiek attīstīta bērnu koordinācija un ritma izjūta, uzlabota fiziskā izturība un veicināta radošā domāšana. Pie mums ļoti pieprasītas ir deju nodarbības vecmeitu ballītēs. Dāmām un pašai vecmeitai ir liels prieks iemācīties kādu deju. Iegūtās zināšanas var izmantot arī kāzu dienā kā priekšnesumu visiem viesiem. Šobrīd nodarbību laikus var apskatīt grafikā. Savukārt, par privātstundu laikiem vienojamies privāti. Mūsu kāzu pāriem izdodas lieliski gan nodejot, gan izbaudīt pašiem savu deju.

“Dejotprieks” studijas pasniedzēja piedalās arī cita veida pasākumos – izbraukuma sporta aktivitātēs, uzņēmumu darba pasākumos un saliedēšanās pasākumos. Atbalstām uzņēmēju sporta spēles un citas aktivitātes.

deju studija (1)

Noteikti vari sekot Dejotprieks studijas jaunumiem Facebook lapā un  Instagram kontā.