davanu idejas 2020

Tu neesi vienīgais, kura ikdiena un rutīna ir apgriezus kājām gaisā. Nestabilitāte, neziņa par nākotni un uztraukums par notiekošo pasaulē. BET no katras situācijas var un vajag mācīties, ko jaunu. Tuvojoties svētkiem, klasiskais jautājums ir “Ko dāvināt?” Ņemot vērā, 2020. gada situāciju, dāvanu idejas svētkos ir rūpīgi jāpārdomā, lai saņēmējs varētu tās izmantot ierobežojumu dēļ.

Ceļojums laikam nebūs prātīgākā doma. Dāvanu karte uz SPA centru arī var tikt neizmantota tuvākajā laikā. Kādus dāvanu variantus vispār ir vērts apsvērt 2020. gadā?

Pakalpojumi online vidē

Bilžu video

Izveido mīļu video ar bildēm gan no bērnības, gan nesenajiem notikumiem. Pieraksti tekstu un fonā uzliec mīļu dziesmu.

Pārtikas krājums

Šobrīd pārtikas veikalu tīkli un pašmāju ražotāji piedāvā produktu piegādi mājās. Izveido pirkumu ar piegādi pie jubilāra durvīm, kas noderēs šajā stāvoklī pusdienās vai vakariņās, vai arī pārsteidz viņu ar tematisko groziņu:

Produktu klāstu vari izvēlēties no lielākajiem tirgotājiem Rimi, Barbora. Bet vari atbalstīt arī mazāk zināmos, bet vietējos uzņēmumus – nuko.lv, svaigi.lv, augluserviss.lv, dabasdobe.lv, agroset.lv, agenskalnatirgus.lv, piebalgaskupinatava.lv. Pat Lulū picērija piedāvā pasūtīt ne tikai picu, bet arī pārtikas preces no Lulū Bodes.

davana partika

Noderīgo preču maisiņš

Šajā situācijā visi uzturas mājās, līdz ar to pieaug saimniecības preču patēriņš. Apdomā, vai tās ir dārza vai mājsaimniecības preces un pasūti piegādi uz gaviļnieka mājām. Dažas idejas:

  • Saimniecības preces (roku dvieļi, tualetes papīrs, mazgāšanas līdzekļi u.c.);
  • Skaistumkopšanas komplekts (krēms, skrubis, dušas želeja, maska, ziepes, u.c.).

Ziedu vai dārzeņu pušķa piegāde

Dāmas jau vienmēr ir sajūsmā par ziediem. Ziedu piegāda ir pieejama jau ilgu laiku. Bet, ja vēlies būt oriģināls, tad ziedu vietā vari izvēlēties dārzeņu pušķi! Jā, to var ēst! Un dārzeņu pušķis īpaši noder kā dāvanas ideja vīriešiem. Dārzeņu pušķa sastāvu vari izvēlēties. Meklē info:  facebook.com/darzenupuskis/.

Dāvanu karte

Lai nestrīdētos par gaumi, dāvanu karte ir laba izvēle. Pievērs uzmanību, vai iegādāto dāvanu karti varēs izmantot internetveikala pirkumiem, jo daži veikali dāvanu karti ļauj izmantot tikai veikalā uz vietas. Kādai preču grupai dāvanu karte ir nepieciešama? Plaša apģērbu izvēle ir ASOS un Sportsdirect veikalu piedāvājumā. Protams, noderīga dāvana, kas tiks izmantota ir lielveikala RIMI dāvanu karte, bet to diemžēl nevar izmantot e-veikalā.

Pašdarinātas lietas

  • Kartiņa ar pateicības vārdiem, dzejolis vai sirsnīgs zīmējums;
  • Paštaisītas ziepes vai svece;
  • Pašgatavota šokolādes tāfelīte.

davana mammai

Comments are closed.