idejas davanam

Atkal jau gads jau tuvojas beigām! Vai mājās jau virmo Ziemassvētku noskaņa? Ziemassvētku lampiņas, logu dekori un siltās čības! Jap, TAS brīnišķīgais laiks tuvojas!

Laiks domāt par dāvanām! Apkopojot idejas Ziemassvētku dāvanām, uzskaitīsim tādas personalizētas un sirsnīgas dāvanas. Varbūt kāda tev noderēs..

  • Personai, kam patīk ceļot, apskatīt dabu un citus objekts – izveido ceļojuma karti (kladi /blociņu), ar vietām, kur iesaki aizbraukt. Vari iekļaut konkrētu maršrutu, apskates vietas, labākos krodziņus vai citas aktivitātes. Tā būtu personalizēta un Tevis veidota dāvana, ko otrs varēs lietderīgi izmantot. Klāt var pielikt kādu pašceptu piparkūku vai mandarīnu kalniņu!
  • Personai, kam patīk sevi nodarbināt ar dažādām aktivitātēm – lai sāk dejot! Var iegādāties dāvanu kartes uz deju / fitnesa nodarbībām! Latino fitness, Zumba, Balles dejas un vēl citi deju kursi. Kurš labāks? To dāvanu kartes saņēmēja varēs pati izvēlēties! Dāvanu karti var saņemt gan elektroniski uz e-pastu, gan klātienē studijas telpās.
  • Gardēdim, kam patīk gatavot – var dāvināt recepšu grāmatiņu ar tiešām gardām bildēm, varbūt kādu virtuves brīnumlīdzekli vai personalizētu priekšautu ar foršu uzrakstu.
  • Apzinīgam uzņēmējam – noteikti noderēs kāds pārdomāts plānotājs, ar iespēju uzrakstīt nedēļas mērķus, uzdevumus, palasīt motivējošus citātus un piepildīt dienas grafiku ar saviem plāniem. Tādus var gan pasūtīt, gan nopirkt veikalos!
  • Personai, kam patīk izpaust radošumu – var iegādāties mandalu krāsošanas grāmatas, kādu izšūšanas komplektu vai rotaslietu darināšanas rīkus.
  • Sevis lutinātājai – apdomā mīļākos aromātus un varbūt viņai noderēs kāds krēmiņš, ādas skrubis vai cits ķermeņa kopšanas līdzeklis.
  • Skaistuma iekarotājai – auskariņi, rokassprādze, ķēdīte vai dāvanu karte uz viņas iemīļoto aksesuāru veikalu.
  • Bilžu kolekcionārei – izveido albumu ar bildēm, kuras nav pieejamas tai personai. Pārsteidz viņu ar smieklīgām, varbūt ne tik veiksmīgām, bet Jums mīļām un atmiņu pilnām bildēm!
  • Našķotājai, kurai patīk veselīgi produkti –  sagatavo maisiņu ar dažādiem riekstiem, žāvētiem augļiem un ogām. Ja nepieciešama lielāka dāvana, var salikt dažādus veselīgos našķus (gan riekstus, gan batoniņus, uztura bagātinātājus,  augļus u.c.) kādā Ziemassvētku dāvanu kastē.

Lai izdodas pārsteigt un iepriecināt savus mīļos ar personiskām dāvanām! 

Comments are closed.