planotajs

Dažreiz vajag palīglīdzekļus, lai sasniegtu vēlamos mērķus, izpildītu dienas pienākumus vai pārskatāmāk izanalizētu savu ēdienkarti un fizisko aktivitāti. Es, Dejotprieks studijas vadītāja un trenere, veicu piezīmes un dienas darāmo darbu uzdevumus gan telefonā, gan papīra formātā. Dažreiz piezīmes vai darāmo darbu saraksts papīra formātā palīdz uzlabot produktivitāti. Protams, nedēļas grafiku un dienas atgādinājumus var veidot tikai telefonā. Bet varbūt tev noderēs kāds pārskatāms materiāls, ko vari izprintēt un lietot pēc nepieciešamības. Piemēram, receptes paraugs vai ēdienreižu plānotājs. Zemāk pieejami vairāki šabloni, kurus vari lejupielādēt bezmaksas un lietot savām vajadzībām. paraugs

Droši lejupielādē bezmaksas PDF formāta šablonus, lai izpildītu dienas uzdevumus, pierakstītu atgādinājumus, dalītos ar recepti vai analizētu savus ēšanas, sportošanas paradumus.

Šabloni uzdevumu veikšanai:

Dienas grafiks ar laikiem

Dienas uzdevumi

Šabloni paradumu uzskaitei:

Ēdienreižu plānotājs

Ēdienreižu, miega un ūdens uzskaite

Treniņu grafiks

Dienas uzturvielas

Uzturvielas ēdienreizēs

Kermeņa mērījumi

Citi šabloni:

Recepte

Iepirkumu saraksts

Ideju pieraksti

Ikdienas atgādinājumi

Svarīgi! Uz visiem digitāliem produktiem (šabloniem), kas lejupielādēti vietnē Dejotprieks.lv attiecas autortiesību likums. Ir atļauts saglabāt un drukāt šos PDF failus, bet ir stingri aizliegts izmantot tos komerciālos nolūkos.

Comments are closed.