• Piesakies nodarbībai!

Joga – grupas nodarbība

 

  • Nodarbība ilgst 55 min
  • Pirmā iepazīšanās nodarbība 5 EUR
  • Klātienē mēneša kurss (4 nodarbības) – 40 EUR
  • Vienas nodarbības cena 12 EUR
  • Piektdienās 19:00 (klātienē) iesācējiem no 12. aprīļa – PIESAKIES! 
  • Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 65 (Rīgas centrs)
  • Piesakies informācijas saņemšanai par dalību nodarbībās, aizpildot kontaktformu

 

Joga ir prāta virpuļu apturēšana. Jogas nodarbībās būs iespēja apzināties sevi un savu ķermeni, atjaunot iekšējo mieru, labsajūtu, mīlestību un maigumu pret sevi. Apvienojot spēku, izturību un fizisku slodzi ar stiepšanos un relaksāciju, tiek uzlabota visa ķermeņa sistēmu darbība, attīstīta lokanība, uzlabots muskuļu tonuss kā arī mazināta psihoemocionālā spriedze.

Jogas nodarbības sākumā tiks iesildītas locītavas, attīstīta koncentrēšanās, līdzsvarota nervu sistēma un uzlabots elpošanas stereotips. Vingrojumu komplekss (jogas pozas) tiek izvēlēts, lai uzlabotu stāju, veicinātu elastīgumu un kustību diapazonu krūšu daļā, gūžās un ķermeņa lejasdaļā. Noslēgumā ķermenis tiek relaksēts, atbrīvots no mentālās un fiziskās spriedzes. Nav svarīgi, vai esi iesācējs vai jau cītīgs praktizētājs – joga piemērota visiem. Joga iesācējiem palīdzēs iepazīt jogas nodarbību burvību un labāk apzināties sevi.  Jogas treniņi uzlabo ķermeņa elastību kopumā, nodrošinot muskuļu vielmaiņas un asins, limfas cirkulācijas uzlabošanos. 

Jogas nodarbības notiek Rīgas centrā. Pirms nākšanās uz nodarbību pieteikšanās ir obligāta. Svarīgākais, izvēloties piemērotu apģērbu jogas nodarbībai, ir ērtums un apģērba staipīgums. Tas ļaus tev maksimāli izbaudīt nodarbību un izpildīt jogas vingrinājumu kompleksu. Velti laiku sev un savai labsajūtai, piesakies uz nodarbību!

Atsauksmes

Ar nepacietību gaidītas, pozitīvām emocijām un dejotprieku bagātas nodarbības.
Ilze
Kārtējais gandarījums un smaids sejā pēc Zumbas treniņa! Paldies par to foršajai trenerei Inesei!
Sabīne
Zumbas nodarbības pie Ineses ir lielisks brīvā laika pavadīšanas veids - deja, mūzika, sports, lieliska atmosfēra vienā.
Zanda

Sadarbības partneri