deju nodarbības

Mūsdienu nodarbību dažādība gan sporta klubos, gan deju studijās var mulsināt… Mūs nomāc jautājumi: “Vai man tas nebūs par grūtu? Vai man patiks? Ja nu es netikšu līdzi.. Ko citi par mani domās?” Bet par to galīgi nebūtu jāuztraucas. Pamēģināt vajag vienmēr. Vienmēr izlasi aprakstu un droši uzdod jautājumu trenerei, ja vēlies precizēt ko vairāk. Neuztraucies par to, ka netiec līdzi, vai īsti neizproti kustību tehniku. Mēģini neizlaist nodarbības, lai ar katru reizi pilnveidotu savu kustību tehniku.

Pirmā nodarbība bezmaksas!

Studija “Dejotprieks” piedāvā iepazīties ar katru nodarbību bez maksas! Pirmā būs iepazīšanās nodarbība, kur pasniedzēja pastāstīs par deja kursa norisi un nodarbību skaitu abonementā. Protams, dejošana neizpaliks!

Ja vēlies kārtīgi izdejoties un koriģēt savu svaru, muskuļu tonusu, labāk izvēlēties deju nodarbības kā “Fitnesa dejas” un/ vai “Latino fitness”. Abas ir grupu nodarbības, kas ietver vairākus deju stilus. Sākot no aerobikas pamatsoļiem līdz Latīņamerikas deju soļiem. Pozitīvā un enerģijas raisošā mūzika motivēs Tevi dejot vēl un vēl. Nodarbībās tiks nodarbinātas visas muskuļu grupas, pat sejas muskuļi. Fitnesa dejas ir 60 minūšu nodarbība, kur sākumā ir iesildīšanās un tad aktīva dejošana (līdzīgi kā Zumbas nodarbībās) . Savukārt, Latino fitness nodarbība ir sadalīta divās daļās – 30 min aktīva dejošana (kā Fitnesa dejās) un 20 min Latino deju apmācība. Beigās, protams, ir stiepšanās un koordinācijas uzlabošanas vingrinājumi.

Deju nodarbības atšķirsies ne tikai no soļiem un stila, bet arī no intensitātes. Ja vēlies nedaudz zemāku intensitāti, tad vari apgūt sievišķīgas un elegantas deju kustības Latino per Una kursā. Kaislīgās Latīņamerikas dejas un dziesmas noteikti palīdzēs paaugstināt pašapziņu un izjust savu ķermeni. Iemācīsimies visas Latīņamerikas dejas – Sambu, Ča-ča-ča, Rumbu, Passodobli un Džaivu. Deju kurss paredzēts tikai sievietēm!

Savukārt, ja vēlies apgūt klasiskās balles dejas, tad noteikti piesakies uz Balles deju kursu. Valsis, Tango, Vīnes valsis, Kviksteps, Samba, Ča-ča-ča, Rumba un džaivs. Vēlams ierasties ar savu partneri, bet ja arī esi viena/viens, mēģināsim atrast Tev pārinieku. Balles deju kursā arī ir 8 nodarbības, kas ilgst apmēram 2 mēnešus, jo nodarbības notiek vienreiz nedēļā. Pārsvarā ar 8 nodarbībām nepietiek, lai kārtīgi iemācītos dejot visas dejas, tāpēc pāri visbiežāk turpina mācīties iesākto otrajā Balles deju kursā.

 

Nekautrējies, izaicini sevi un piesakies prieka pilnām deju nodarbībām! 

Comments are closed.