kursi seminari

Daudzi uzņēmumi darba pasākumos piedāvā darbiniekiem izmēģināt dažādas meistarklases. Bet kāpēc gaidīt darba pasākumu, ja pats vari apmeklēt dāžadas meistarklases vai kursus gan Rīgā, gan citviet Latvijā. Atkarīgs no nodarbības veida, kursu cikls un garums var būt dažāds. Ir kursi, kas notiek tikai vienu dienu, piemērām, fitnesa seminārs, kur var apgūt sabalansēta uztura pamatprincipus, ilgums ir tikai 8 stundas. Cits piemērs ir Balles deju kurss, kas noris 2 mēnešus, jo nodarbību kurss sastāv no 8 nodarbībām, kas notiek vienu reiz nedēļā.

Sākumā saproti, kāda ir tava apņemšanās un mērķi Jaunajā gadā? Kas tevi interesē? Ko vienmēr esi velējusies iemācīties? Vai tas ir fitness, dejas, kulinārija, māksla, rokdarbi, uzņēmējdarbība, inovācijas vai vēl cits? Smelies iedvesmu un nebaidies pieteikties jaunām nodarbībām!

 • Deju kurss “Balles dejas iesācējiem”
  Nodarbību laikā tiek apgūti svarīgākie pamatprincipi, lai brīvi kustētos dziesmu ritmos gan darba ballītēs, gan saviesīgos pasākumos. Tiek apgūtas tādas dejas kā valsis, tango, džaivs, samba un citas. Pirmā nodarbība ir bezmaksas, līdz ar to varēsi saprast, vai balles dejas tev iet pie sirds.  Pieteikšanās: Balles dejas. 
 • Kulinārijas meistarklases
  Gastronomijas Institūtā gandrīz katru dienu notiek konditorejas meistarklases – kūku formu veidošana, šokolādes konfekšu gatavošana, keksa, smalkmaizīšu, eklēru, maizes pagatavošana un citas meistarklase. Meistarklase ir praktiska nodarbība, kur katrs dalībnieks darbojas pats meistara uzraudzībā. Dažāda veida gastronimiskās meisraeklases var apskatīt šeit: Gastronomijas Institūts.
 • Keramikas darbnīca
  “Rozenthal ceramics studio” piedāvā netikai iegādāties roku darinātus traukus un rotaslietas, bet arī apgūt keramikas meistarklases – šķīvja apgleznošana, krūzes veidošana. Decembrī aktuāla nodarbība bija Ziemassvētku rotājumu veidošana. Vairāk apskati: Rozenthal ceramics studio. 
 • Rokdarbu nodarbības
  Manillas veikaliņš pazīstams kā papīrlietu mīļotāju veikals – piezīmju grāmatas, kaligrāfijas komplekts, foto albums, dāvanu kastes, maisiņi un citas lietas. Bet izrādās, tur notiek arī rakstniecības meistarklases, akvareļu gleznošanas nodarbības, vainagu darbnīca.  Apskati nodarbības: Manilla.
 • Fitnesa semināri
  Ja esi veselīga un aktīva dzīvesveida entuziasts, tad jauna informācija par uzturu, fiziskām aktivitātēs, pareizu vingrinājumu izpildi tev noteikti interesē. Tiek rīkoti vairāki semināri gan no sporta izglītību izstādēm, gan privātajiem uzņēmumiem. Vairāk informācijas par sporta semināriem apskati:  Sportsvar, Fitnesa semināri, Latvijas Aerobikas asociācijaLatvijas Treneru tālākizglītības centrs.
 • Deju kursi sievietēm
  Ja vienmēr esi gribējusi dejot sambu, ča-ča-ča vai citas Latīņamerikas dejas un iemācīties skaisti, sievišķīgi kustēties, bet deju partneri nevar pierunāt uz pāru dejām vai nav izdevies atrast piemērotāko deju partneri, tad tev ir vērts izmēģināt sievisķīgo “Latino per Una” deju kurss. Kursa laikā tiks apgūts, kā kustināt gurnus, rokas un dzirdēt ritmu pie dažada stila dziesmām. Pieteikšanās bezmaksas iepazīšanās nodarbībai: Latino per Una.

 

Ja neesi drošs, vai izdosies, izlasi šo jautājumu un saņem drosmi pieteikties:

Kad tu pēdējoreiz kaut ko darīji pirmoreiz?

Comments are closed.