• Piesakies nodarbībai!

Kāzu deja

  • Nodarbība ilgst 60 min
  • Vidēji izvēlas 3 – 5 nodarbības
  • Vienas nodarbības cena 25 EUR
  • Pieteikšanās pēc individuāla pieraksta

 

Kāzu deja simbolizē laulātā pāra pirmos kopīgos soļus laulībā, mīlestību un laimi. Kāzu dejas nodarbība ir lielisks veids, kā kopā pavadīt laiku un iepazīt viens otru vēl tuvāk. Savukārt, savā kāzu dejā Jūs parādīsiet, ka spējat saprasties bez vārdiem, tikai ar kustību un pieskārieniem.

Nav svarīgi, vai Jums ir pieredze dejošanā, vai nav… Svarīgi ir tas, ka es Jums palīdzēšu izveidot skaistāko kāzu deju Jūsu īpašajai dienai. Kāzu dejas iestudēšanai nepieciešams gatavoties laicīgi – divus līdz četrus mēnešus pirms pasākuma dienas. Dejas veids un mūzika ir atkarīga no Jums. Tā kā droši varat izvēlēties sirdij tuvu dziesmu, bet ja vēlaties kaut ko no klasiskā valša vai Vīnes valša, es noteikti varu ieteikt skaistu mūziku. Noteikti būtu jāinformē mani par līgavas kleitas aprisēm, lai nodarbību laikā apgūtās kustības būtu viegli izpildīt arī kāzu kleitā. Kā arī būtu jāaizdomā par kurpēm – tām jābūt ērtām, vislabāk būtu vidēji augsts vai zems papēdis. Nodarbību laikā mēs vēl izrunāsim visas citas detaļas – zāles lielums, viesu iesaistīšana, mūzikas atskaņošana un citas. Ar savu kāzu deju Jūs atklāsiet arī vakara dančus.

Par datumu un laiku vienojamies privāti. Pirmajā nodarbībā izrunāsim dejas stāstu un paskatīsimies, kā Jums sanāk sadejoties. Iemācīsimies pamata kustības, kuras varēsiet dejot ne tikai savā kāzu dienā, bet arī citās ballēs. Ja ļoti uztraucaties par savu dejotprasmi, varat pirms kāzu dejas iestudēšanas apmeklēt kādas grupu nodarbības, piemēram, Balles dejas iesācējiem vai kursu “Valšu pamati”. Nodarbību skaits ir atkarīgs no Jūsu vēlmēm un rezultāta. Bet parasti izvēlas 3 – 5 privātstundas. Protams, ja vēlaties kaut ko sarežģītāku, tad noteikti privātstundu skaits būs lielāks. Katram pārim ir individuāla pieeja, tāpēc Jūsu kāzu deja noteikti būs unikāla, ar vienreizēji skaistu horeogrāfiju.

Nodarbības beigās varēsiet deju nofilmēt, lai Jums mājās ir, ko skatīties. Video noteikti arī kalpos kā labas atmiņas, ko atcerēties pēc 20 kopā nodzīvotiem gadiem. Droši piesakies! Nodarbību laikā noteikti sajutīsi prieka emocijas, smieklus un satuvināšanos ar savu deju un dzīves partneri.

 

Atsauksmes

"Inese palīdzēja noticēt, ka jebkurš var iemācīties dejot, un pat ļoti īsā laikā ir iespējams iestudēt īsto un lielisko kāzu valsi."
Līva
"Astoņu nodarbību laikā iemācījāmies visu, kas bija nepieciešams, lai mūsu īpašās dienas deja patiktu pašiem un arī viesiem."
Mārtiņš un Sanita
"Pie Ineses man ar vīru bija labākie randiņi, apgūstot valsi. Inese arī sagatavoja mūs skaistākajai kāzu dejai."
Baiba

Sadarbības partneri