• Piesakies nodarbībai!

Kāzu deja

  • Nodarbība ilgst 55 min
  • Nodarbības cena 50 EUR (no pāra)
  • Pieteikšanās pēc individuāla pieraksta 
  • Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 65 (Rīgas centrs)
  • Pieejamas arī deju privātstundas
  • Lai sarunātu nodarbību laiku, piesakies, aizpildot kontaktformu
  • Rezultāts jau pēc pirmās nodarbības
  • Nodarbības notiek klātienē

 

Kāzu deja jeb “pirmā deja” simbolizē laulātā pāra pirmos kopīgos soļus laulībā, mīlestību un laimi. Kāzu dejas nodarbība ir lielisks veids, kā kopā pavadīt laiku un iepazīt viens otru vēl tuvāk. Savukārt, savā kāzu dejā Jūs parādīsiet, ka spējat saprasties bez vārdiem, tikai ar kustību un pieskārieniem. Deju prasmes, ko iegūsiet kāzu dejas nodarbībā, noderēs arī citos pasākumos.

Nav svarīgi, vai Jums ir pieredze dejošanā, vai nav… Svarīgi ir tas, ka es Jums palīdzēšu izveidot skaistāko kāzu deju Jūsu īpašajai dienai. Kāzu dejas iestudēšanai nepieciešams gatavoties laicīgi – divus mēnešus pirms pasākuma dienas. Dejas veids un mūzika ir atkarīga no Jums. Tā kā droši varat izvēlēties sirdij tuvu dziesmu. Bet, ja vēlaties kaut ko no klasiskā valša vai Vīnes valša, es noteikti varu ieteikt skaistu mūziku. Kāzu dejas dziesmu variantus var apskatīt arī Dejotprieks bloga sadaļā. Kāzu deja var būt arī neiestudēta, bet brīvā formātā baudāma deja divatā. Kāzu dejas privātstunda tiešām palīdz pāriem neuztraukties par dejas formātu. Kāzu dejas apmācības noņem stresu svētku dienā, jo iegūtās zināšānas un prasmes līgavainim palīdz vadīt savu deju partneri – līgavu, bet līgava deju nodarbībā iegūst sapratni, kā pielāgoties partnera vadībai. Var arī pirmo deju dejot, apvienojot vairākas dziesmas un veidojot atraktīvu kāzu dejas horeogrāfiju, bet tam gan būs nepieciešamas vairākas nodarbības.

Noteikti mani būtu jāinformē par līgavas kleitas aprisēm, lai nodarbību laikā apgūtās kustības būtu viegli izpildīt arī kāzu kleitā. Kā arī, būtu jāaizdomājas par kurpēm – tām jābūt ērtām, vislabāk būtu vidēji augsts vai zems papēdis. Protams, atkarīgs arī no Jūsu auguma garumiem. Ja līgavainis ar līgavu ir viena auguma, augsts papēdis kurpēm nenāktu par labu. Ja uz pirmo nodarbību kāzu kurpes vēl nav iegādātas, par to nav jāuztraucas. Jo pirmajās nodarbībās var dejot citos ērtos apavos vai pat zeķītēs. Nodarbību laikā mēs vēl izrunāsim citas detaļas – zāles lielums, viesu iesaistīšana, mūzikas atskaņošana utt. Atcerieties, ka ar savu kāzu deju Jūs atklāsiet arī vakara dančus. Tāpēc kāzu deju privātstundas palīdzēs ne tikai skaisti nodejot pirmo deju, bet arī izbaudīt dejojumu vienam ar otru.

Privātās (individuālās) deju nodarbības var sarunāt Jums ērtos laikos – par nodarbību datumu un laiku vienojamies privāti. Pārsvarā ir pieejami darba dienu pēcpusdienas un vakara laiki. Pirmajā nodarbībā izrunāsim dejas detaļas un sāksim apgūt deju pamatus, lai Jums sanāk sadejoties. Iemācoties pamata kustības, varēsiet tās dejot ne tikai savā kāzu dienā, bet arī citās ballēs. Ja ļoti uztraucaties par savu dejotprasmi, varat pirms kāzu dejas iestudēšanas apmeklēt kādas grupu nodarbības vai deju kursu, piemēram, Balles dejas iesācējiem vai kursu “Valšu pamati”. Deju kursi noteikti nāks par labu, jo būs vairāk laika sadejoties, jutīsieties pārliecinošāk par deju kustībām un iemācīsieties dejot, kad deju zālē vēl ir citi dejotāji.

Kāzu dejas privātstundu skaits ir atkarīgs no Jūsu vēlmēm un rezultāta. Parasti pāri izvēlas 3 – 5 individuālās deju nodarbības. Protams, ja vēlaties kaut ko sarežģītāku, tad privātstundu skaits būs lielāks. Mūsu apmācībām katram pārim ir individuāla pieeja, tāpēc Jūsu kāzu deja noteikti būs unikāla, ar vienreizēji skaistu un mīļu horeogrāfiju.

Nodarbības beigās varēsiet deju nofilmēt, lai Jums mājās ir, ko skatīties un mācīties. Video noteikti arī kalpos kā labas atmiņas, ko atcerēties pēc 20 kopā nodzīvotiem gadiem. Droši piesakies! Nodarbību laikā noteikti sajutīsi prieka emocijas, smieklus un satuvināšanos ar savu deju un dzīves partneri.

 

Atsauksmes

"Inese palīdzēja noticēt, ka jebkurš var iemācīties dejot, un pat ļoti īsā laikā ir iespējams iestudēt īsto un lielisko kāzu valsi."
Līva
"Astoņu nodarbību laikā iemācījāmies visu, kas bija nepieciešams, lai mūsu īpašās dienas deja patiktu pašiem un arī viesiem."
Mārtiņš un Sanita
"Pie Ineses man ar vīru bija labākie randiņi, apgūstot valsi. Inese arī sagatavoja mūs skaistākajai kāzu dejai."
Baiba

Sadarbības partneri