kazu dejas labakas

Kāzu deja ir viena no kāzu dienas tradīcijām. Mūsdienās paveras plašas iespējas kāzu dejai – dejo gan rumbu, gan bačatu, gan dejas miksli (dažādi dziesmu stili kopā), gan arī klasisko valsi. Pāri pārsvarā izvēlas lēno valsi, jo Vīnes valša mūzika ir ātrāka, tāpēc grūtāk to izdejot. Kā arī jāņem vērā līgavas daiļā kleita, kurā dažreiz nemaz nav tik viegli pārvietoties. Tāpēc par kleitas niansēm arī ieteicams pārrunāt ar dejas horeogrāfi.

Valsis ir viena no populārākajām kāzu dejām, ko izvēlas dejot jaunais pāris. Valša soļi nav ļoti sarežģīti, tāpēc arī viesiem skatoties ir iespēja iemācīties valša pamatsoļus un vēlāk piedalīties dejošanā. Izvēloties kāzu dejā dejot valsi, nav jāuztraucas arī par zāles lielumu, jo deju pasniedzēja izveidos piemērotus soļus Jūsu zāles plašumam.

Dažas no skaistākajām lēnā valša mūzikām ir:

  1. Norah Jones – Come Away With Me
  2. Olivia Newton John – The Power Of Now 
  3. Lady Antebellum – If I Knew Then

Savukārt, Vīnes valsis ir ātrāks par lēno valsi, bet tas nenozīmē, ka to ir neiespējams iemācīties dejot. Pie studijas “Dejotprieks” pasniedzējas vairāki pāri izvēlas dejot Vīnes valsi. Pasniedzēja piedāvā iekļaut deju horeogrāfijā arī dažādus deju elementus (grieszienus, pozas, noliecienus u.c). Raksturīgākās kāzu dejas Vīnes valša dziesmas ir norādītas zemāk:

  1. Christina Perri – A Thousand YearsDean
  2. Martin – That’s Amore

Bet daudzi pāri tomēr grib pieturēties pie dabiskas un mīļas kāzu dejas. Viegla horeogrāfija, daži griezieni un mīļums raksturo lielāko kāzu deju dejotājus! Galvenais, izvēlaties dziesmu, kas Jums sirdij tuva, pārējo varēsiet izrunāt kopā ar deju pasniedzēju. Piesakies uz kāzu deju!

 

 

Comments are closed.