• Piesakies nodarbībai!

Lady Styling – grupas nodarbība

 

  • Nodarbība ilgst 55 min
  • Abonements (8 nodarbības 2 mēneši) –  60 EUR 
  • Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 65 (Rīgas centrs)
  • Piesakies jaunākās informācijas saņemšanai par nodarbību sākumu, aizpildot kontaktformu

 

“Lady Dance Class” – elegance, kustību brīvība, mūzikas ritmi un pozitīva atmosfēra. Īpaša nodarbība visām dāmām, kas vēlas apgūt sievišķīgas kustības, Latino deju pamatus un iegūt pārliecību par sevi. Droši velc mīļāko vasaras kleitu un nesatraucies par savu deju pieredzi. Ņem draudzeni un tiekamies deju virpulī!  Tā kā nodarbība notiks ārā (pie studijas telpām) var piedalīties bez Covid-19 sertifikāta. Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 65 (Rīgas centrs).

Lady Styling nodarbība paredzēta īpaši sievietēm, lai paaugstinātu savu pašapziņu un iemācītos skaisti un eleganti kustēties Latino mūzikas ritmos. Nodarbība paredzēta, lai izkoptu roku un kāju kustības, kā arī pilnveidotu to tehnisko izpildījumu. Lady Styling nodarbība sievietēm palīdz attīstīt lokanību, koordināciju un muzikalitāti. Kā rezultātā uzlabojas arī muskuļu tonuss un pašapziņa.

Nodarbība ilgst vienu stundu. Sākumā ir neilga iesildīšanās un nodarbības beigās stiepšanās. Lady Styling deju kurss sievietēm ilgst apmēram 2 mēnešus, jo kursā paredzētas 8 nodarbības, kas notiek vienu reizi nedēļā.

Apģērbs: sievišķīgs (kleita, svārki, legingi) – galvenais, lai jūties ērti un sievišķīgi.
Apavi: (laiviņas, augstpapēžu kurpes, češkas).

Atceries, ka dejošana uzlabo arī sirds veselību un asinsriti, veiklību un psiholoģisko labsajūtu. Lielākais iemesls, kas attur no dejošanas ir bailes, bailes no neizdošanās, bet par to nebūtu jābaidās, bet gan jāizmanto iespēja, lai pierādītu sev savas spējas! Pēc kursa apgūšanas, jutīsi pārliecību par sevi un noteikti uzdrīkstēsies dejot arī bez izdzertās kokteiļa glāzes.

Nav svarīgi, vai kādreiz ir dejots, vai ne. Lady Styling deju kurss ir paredzēts sievietēm gan ar pieredzi dejās, gan bez pieredzes. Nodarbība paredzēta dažāda vecuma sievietēm, tā kā nekautrējies un piesakies!

Par nodarbību norises dienu un laiku informācija sekos vēlāk.

Atsauksmes

Forša atmosfēra, superīga mūzika, skaistas un sievišķīgas dejas.
Ieva
Ļoti sievišķīgas deju nodarbības. Vēlos turpināt iesākto!
Anastasija
Lielisks deju kurss. Iemācījos sievišķīgi kustēties Latino deju mūzikas ritmos.
Liene

Sadarbības partneri