• Piesakies nodarbībai!

Lady Styling – grupas nodarbība

 

  • Nodarbība ilgst 55 min
  • Vienas nodarbības cena 12 EUR
  • Klātienes mēneša kurss (4 nodarbības) – 40 EUR
  • Komplektējas jauna grupa – var pieteikties informācijas saņemšanai par nodarbības laiku
  • Pirmā iepazīšanās nodarbība 5 EUR
  • Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 65 (Rīgas centrs)
  • Piesakies informācijas saņemšanai par dalību nodarbībās, aizpildot kontaktformu

 

“Lady Styling” – elegance, kustību brīvība, mūzikas ritmi un pozitīva atmosfēra. Īpaša nodarbība visām dāmām, kas vēlas apgūt sievišķīgas kustības, Latino dejas un iegūt pārliecību par sevi. Droši velc mīļāko kleitu vai nāc sporta drēbēs ( šorti, legingi, botas) un nesatraucies par savu deju pieredzi. Ņem draudzeni un tiekamies deju virpulī! Lady Styling deju nodarbības sievietēm notiek Rīgā, Krišjāņa Valdemāra iela 65 (Rīgas centrs).

Lady Styling nodarbība paredzēta īpaši sievietēm, lai paaugstinātu savu pašapziņu un iemācītos skaisti un eleganti kustēties Latino mūzikas ritmos. Nodarbība paredzēta, lai izkoptu roku un kāju kustības, kā arī pilnveidotu to tehnisko izpildījumu. Lady Styling nodarbība sievietēm palīdz attīstīt lokanību, koordināciju un muzikalitāti. Kā rezultātā uzlabojas arī muskuļu tonuss un pašapziņa. Deju treniņi palīdzēs gan ķermenim, gan prātam!

Nodarbības sākumā ir neilga iesildīšanās un nodarbības beigās stiepšanās. Lady Styling deju kurss sievietēm ilgst apmēram 2 mēnešus, jo pilnā kursā paredzētas 8 nodarbības, kas notiek vienu reizi nedēļā, bet var arī sākt ar puskursu – 4 nodarbības.

Apģērbs: legingi, šorti, kleita, svārki – galvenais, lai jūties ērti.
Apavi: botas, laiviņas, češkas – galvenais, lai nav netīri ielas apavi, jo nodarbība notiek deju zālē.

Atceries, ka dejošana uzlabo arī sirds veselību un asinsriti, veiklību un psiholoģisko labsajūtu. Lielākais iemesls, kas attur no dejošanas ir bailes, bailes no neizdošanās, bet par to nebūtu jābaidās, bet gan jāizmanto iespēja, lai pierādītu sev savas spējas! Pēc kursa apgūšanas, jutīsi pārliecību par sevi un noteikti uzdrīkstēsies dejot arī bez izdzertās kokteiļa glāzes.

Nav svarīgi, vai kādreiz ir dejots, vai ne. Dejotprieks deju studija piedāvā dažādas deju nodarbības, kur var apgūt Latino un citas dejas, kā arī iegūt labāku formu un uzlabot veselību. Lady Styling deju kurss sievietēm piemērots gan ar pieredzi dejās, gan bez pieredzes. Deju nodarbības iesācējiem un ar priekšzināšanām var apmeklēt neatkarīgi no vecuma, jo tās paredzētas dažāda vecuma sievietēm, tā kā nekautrējies un piesakies!

Atsauksmes

Forša atmosfēra, superīga mūzika, skaistas un sievišķīgas dejas.
Ieva
Ļoti sievišķīgas deju nodarbības. Vēlos turpināt iesākto!
Anastasija
Lielisks deju kurss. Iemācījos sievišķīgi kustēties Latino deju mūzikas ritmos.
Liene

Sadarbības partneri