latino fitness un latino dejas

Vienmēr esi vēlējusies dejot, bet nav deju partnera? Par to šeit nav jāuztraucas! Jo Latino fitness ir piemērots sievietēm bez sava deju partnera (Solo Latino). Latino fitness deju nodarbības ļaus Tev sajust lielāku pārliecību par sevi un savām kustībām, jo tiek uzlabotas koordinācijas spējas un izturība. Iegūtās zināšanas un prasmes varēsi izmantot citos pasākumos (ballītēs, sabiedriskās svinībās u.tt.).

Kādas ir atšķirības starp Latino fitness un Latino dejas?

Latino fitness un Latino dejas ( bez partnera – Solo Latino) galvenā doma ir priekšrocība iemācīties dejot vienai, neatkarīgi no tā, vai ir deju partneris. Protams, ja mērķis ir sadejoties ar savu draugu/ vīru vai vienkārši deju partneri, tad labāk ir apmeklēt Balles dejas, kur šī iespēja tiek piedāvāta. Balles deju nodarbības arī var apmeklēt mūsu studijā. Pieejami ir balles deju kursi gan iesācējiem, gan ar zināšanām.

Latino fitness atšķirībā no “Latino dejas” ietver dejās arī fitnesa vingrinājumus (pietupienus, izklupienus, aktīvas roku kustības – kas palīdz labāk sevi uzturēt fiziskā formā, jo tiek nodarbināti papildus muskuļi). Dejas laikā psiholoģiski ir daudz vieglāk izpildīt konkrētos vingrinājumus, nekā veikt tos atsevišķi trenažieru zālē. Protams, var apvienot gan sporta zāles apmeklējumu, gan Latino fitness deju nodarbības. Latino fitness uzlabo tieši aerobo izturību un nostiprina ķermeni, veidojot skaistu augumu. Tā kā tiek apgūtas sievišķīgas deju kustības, šī nodarbība vairos prieku un gandarījumu! 

Latino fitness nodarbība tiek sadalīta divās daļās. Pirmajā nodarbības pusstundā tiek dejotas aktīvas deju horeogrāfijas pie labākajiem mūzikas hītiem, ietverot fitnesa elementus. Savukārt, atlikušajā pusstundā tiek apgūtas Latīņamerikas karstasinīgās dejas– salsa, samba, ča–ča–ča, džaivs. Deju soļi nav sarežģīti, bet efektīvi attīsta koordināciju, kas pietrūkt mūsdienu tautai.

Latino fitness grupai var pievienoties jebkurā laikā, nav nepieciešama iepriekšējā pieredze vai savs deju partneris! Var pieteikties Latino fitness iepazīšanās nodarbībai, kas ir bez maksas! Piesakies!

Latino dejas jeb Latino per Una arī var apgūt mūsu deju studijā, bet tas ir koncentrēts uz deju soļu padziļinātu apgūšanu, ietverot dejas tehniku (rokas, gurni, pēdas). Šajā nodarbībā ir daudz mazāka slodze nekā Latino fitness, jo vairāk tiek akcentēta plastiskuma attīstīšana un deju tehnikas apgūšana. Pašlaik Latino dejas nenotiek, bet mājaslapā var pieteikties jaunumu saņemšanai par jaunā kursa sākumu.

 

 

 

Comments are closed.