• Piesakies bezmaksas
    nodarbībai!

Latino Per Una – grupas nodarbība

  • Nodarbība ilgst 55 min
  • Vienas nodarbības cena 8 EUR
  • Abonements (8 nodarbības) – 50 EUR 
  • Trešdienās 20:30-21:30 iesācējiem
  • Piesakies informācijas saņemšanai par dalību nodarbībās, aizpildot kontaktformu

Nodarbība ir veidota īpaši sievietēm, lai izjustu savu ķermeni un skaistumu. Iemācīsimies kā skaisti kustēties Latino mūzikas ritmos. Tiks apgūti griezieni, gurnu kustības un pilnveidota ķermeņa plastika. Apgūsim tādas Latīņamerikas dejas kā Samba, Ča-ča-ča, Rumba, Passodoble, Džaivs. Sambai līdzīga deja ir Salsa. Kursa laikā varēs apgūt ar dažus Salsas pamatsoļus un elementus. Katrai dejai ir savas īpašās iezīmes un stāsts. 

Samba ir Brazīlijas deja, kuru raksturo ātrs ritms, neparastās gurnu kustības un karnevāla atmosfēra. Interesanti ir tas, ka oriģinālā sambas horeogrāfija bija domāta tikai vīriešiem. Toreiz tika uzskatīts, ka dāmām dejot sambu būtu nepiedienīgi un negraciozi. Tikai tad, kad samba kļuva par sarīkojuma deju, tajā tika iekļautas figūras un soļi, kas domāti pārim. Lai labāk sajustu sambas emocionālo stāvokli vislabāk uz nodarbību uzvilkt īsus svārkus vai kleitu, kas netraucē kustības un kurpes augstā papēdī.

Ča-ča-ča ir ļoti populāra Latīņamerikas deja, kura aizsākās Kubā. Ča-ča-ča ritms ir viens no viegli sadzirdams, tāpēc ar deja mūzikas izpildījumā noteikti nesagādās problēmas. Daudzās mūsdienu dziesmās ir dzirdams izteikts ča-ča-ča ritms. Šī deja ir ļoti populāra tieši Dienvidamerikā. Ča-ča-ča figūras ir līdzīgas rumbai, taču tās ir ātrākas. Dejas burvība slēpjas tās straujā figūru maiņā un precīzi saskaldītā ritmā.

Rumbas saknes arī ir meklējamas Kubā. Rumba ir mīlestības deja, kur akcents tiek likts uz sievieti. Tieši viņa dejas laikā veido koķetes tēlu un pavedinošas kustības, lai pievērstu partnera uzmanību. Rumbas ritms ir lēns un to var piemērot arī kāzu dejai. Rumbu uzskata par Latīņamerikas deju karalieni.

Passodoble, kā jau vairākiem ir zināms, ir radusies Spānijā. Deja ataino aizraujošo cīņu ar vērsi, kur partnerim ir  toreadora, bet partnerei apmetņa loma. Deju atšķirīgu padara tās mūzikas marša ritms, kurš raksturo spēku un neatlaidību. Passodoble ir piemērota, lai iemācītos skaistās roku kustības un spēli ar garajiem svārkiem, kā arī precīzu ritmu.

Džaivs ir ātra, enerģiska un dzīvespriecīga deja. Džaiva soļi ir viegli un ļoti aktīvi. Tā ir visātrākā no Latino dejām. Džaivam radniecīgs ir populārais rokenrols. Džaiva mūzika rosina enerģiju, prieku un vēlmi dejo vēl un vēl.

 

Atsauksmes

Burvīga pasniedzēja Inese! Ļoti dinamiskas nodarbības! Patīkama atmosfēra.
Vineta
Ļoti labi kursi. Jauka pasniedzēja Inese. Nodarbības notiek atbilstošā telpā un burvīgā atmosfērā.
Ludmila
Pozitīvas emocijas, sievišķīgas kustības, graciozitāte, ķermeņa harmonija - to visu var iegūt “Latino per Una” nodarbībās
Silvija

Sadarbības partneri