• Piesakies nodarbībai!

Latino Per Una – grupas nodarbība

  • Nodarbība ilgst 55 min
  • Pirmā iepazīšanās nodarbība 5 EUR
  • Vienas nodarbības cena 12 EUR
  • Klātienē mēneša kurss (4 nodarbības) – 40 EUR
  • Pirmdienās 17:00 (klātienē) iesācējiem no 20. maija  – PIESAKIES! 
  • Trešdienās 19:00 (klātienē) iesācējiem no 22. maija – PIESAKIES! 
  • Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 65 (Rīgas centrs)
  • Piesakies informācijas saņemšanai par dalību nodarbībās, aizpildot kontaktformu

Latino Fitness un Latino per Una nodarbības ONLINE:

  • Online kurss (4 nodarbības) – 25 EUR
  • Pieejami nodarbību ieraksti, lai vari izdejoties sev ērtā laikā.

Deju nodarbība ir veidota īpaši sievietēm, lai izjustu savu ķermeni un kustību skaistumu. Iemācīsimies kā skaisti kustēties Latino mūzikas ritmos. Tiks apgūti griezieni, gurnu kustības un pilnveidota ķermeņa plastika. Latino per Una deju kursā sievietēm apgūsim tādas Latīņamerikas dejas kā Samba, Ča-ča-ča, Rumba, Passodoble, Džaivs. Sambai līdzīga deja ir Salsa. Kursa laikā varēs apgūt arī dažus Salsas pamatsoļus un elementus. Katrai dejai ir savas īpašās iezīmes un stāsts. Latino per Una deju kursam piemērots apģērbs ir gan sporta legingi, šorti ar krekliņu, gan arī ērta kleita vai svārki. Kleita un svārki dažās dejās var labāk palīdzēt izjust dejas raksturu. Apavu izvēlē ieteicams vilkt botas, kedas, češkas vai var dejot arī zeķītēs. Latino per Una deju kursi sievietēm palīdz atbrīvoties no ikdienas pienākumiem un sajust sevi no jauna. 

Samba ir Brazīlijas deja, kuru raksturo ātrs ritms, neparastās gurnu kustības un karnevāla atmosfēra. Interesanti ir tas, ka oriģinālā sambas horeogrāfija bija domāta tikai vīriešiem. Toreiz tika uzskatīts, ka dāmām dejot sambu būtu nepiedienīgi un negraciozi. Tikai tad, kad samba kļuva par sarīkojuma deju, tajā tika iekļautas figūras un soļi, kas domāti pārim. 

Ča-ča-ča ir ļoti populāra Latīņamerikas deja, kura aizsākās Kubā. Ča-ča-ča ritms ir viegli sadzirdams, tāpēc arī deja mūzikas izpildījumā noteikti nesagādās problēmas. Daudzās mūsdienu dziesmās ir dzirdams izteikts ča-ča-ča ritms. Šī deja ir ļoti populāra tieši Dienvidamerikā. Ča-ča-ča figūras ir līdzīgas rumbai, taču tās ir ātrākas. Dejas burvība slēpjas tās straujā figūru maiņā un precīzi saskaldītā ritmā.

Rumbas saknes arī ir meklējamas Kubā. Rumba ir mīlestības deja, kur akcents tiek likts uz sievieti. Tieši viņa dejas laikā veido koķetes tēlu un pavedinošas kustības, lai pievērstu partnera uzmanību. Rumbas ritms ir lēns un to var piemērot arī kāzu dejai. Rumbu uzskata par Latīņamerikas deju karalieni. Rumbas apmācību laikā liela uzmanība tiek veltīta gurnu un roku kustību tehnikai. 

Passodoble, kā jau vairākiem ir zināms, ir radusies Spānijā. Deja ataino aizraujošo cīņu ar vērsi, kur partnerim ir toreadora, bet partnerei apmetņa loma. Deju atšķirīgu padara tās mūzikas marša ritms, kurš raksturo spēku un neatlaidību. Passodoble ir piemērota, lai iemācītos skaistās roku kustības un spēli ar garajiem svārkiem, kā arī precīzu ritmu.

Džaivs ir ātra, enerģiska un dzīvespriecīga deja. Džaiva soļi ir viegli un ļoti aktīvi. Tā ir visātrākā no Latino dejām. Džaivam radniecīgs ir populārais rokenrols. Džaiva mūzika rosina enerģiju, prieku un vēlmi dejot vēl un vēl.

 

Atsauksmes

Burvīga pasniedzēja Inese! Ļoti dinamiskas nodarbības! Patīkama atmosfēra.
Vineta
Ļoti labi kursi. Jauka pasniedzēja Inese. Nodarbības notiek atbilstošā telpā un burvīgā atmosfērā.
Ludmila
Pozitīvas emocijas, sievišķīgas kustības, graciozitāte, ķermeņa harmonija - to visu var iegūt “Latino per Una” nodarbībās
Silvija

Sadarbības partneri