online nodarbibas

Kustība ir dzīves neatņemama sastāvdaļa. Ņemot vērā esošo ārkārtas stāvokli valstī un pasaulē, esam atbildīgi par savām kustībām un ierobežojam tās ārpus mājas vajadzībām! Paliekot mājās ir daudz foršu veidu, kā kārtīgi izkustēties. Dejošana, vingrošana, dažāda veida aktīvās spēles mājas apstākļos – tik daudz iespēju! Sāc tās izmantot un pārveidot savu rutīnu uz jauniem apstākļiem.

Online deju nodarbības

Lai šo situāciju labāk pārvarētu un iegūtu pozitīvas emocijas izkustoties mājas apstākļos, Dejotprieks studija meklē jaunus risinājums, kā piedāvāt deju nodarbības un deju kursus mājas vidē. Online treniņi tiek plānoti LIVE (tiešraides) formātā. Protams, Youtube var atrast daudz dažādu deju apmācību video, bet mūsu Online treniņi sniegs personalizētu pieeju un labu noskaņojumu. Pārvarēsim šo kopā, labi?

Online nodarbībās iespējams apgūt tādus kursus kā Zumba (intensīva deju nodarbība), Latino per Una deju kurss (sieviškīgu kustību un Latino soļu apmācība), Tabata (intensīvs spēka intervāltreniņš) vai deju privātstundas (kāzu deja, Latino dejas, balles deju soļu apmācība, Social Dance elementi). Pieejama arī Dance Workout nodarbība, kur tiek apvienoti divu nodarbību veidi – 30 min aktīva dejošana un 30 min spēka treniņš (vingrinājumi).

Piesakies online treniņam

Pašlaik tiek komplektētas grupas online deju treniņiem. Pirmā online nodarbība būs bez maksas, lai saprastu, vai tev der šis nodarbību formāts. Ja tev interesē saņemt informaciju par online deju treniņu laikiem, vari pieteikties aizpildot kontaktformu vai sūtot e-pastu uz inese@dejotprieks.lv.

Tikai kopā un katrs atsevišķi mēs varam ierobežot vīrusa izpaltību! Mums ir jāturpina būt aktīviem, spēcīgiem un arī priecīgiem! Nav zināms, cik ilgi turpināsies ārkārtas situācijas ierobežojumi, bet ja tā mēs varam apturēt vīrusa izplatību un pasargāt mūsu tautu, tad esam gatavi parūpēties par savu fizisko un garīgo veselību, neapdraudot citus!

Comments are closed.