online nodarbibas

Kustība ir dzīves neatņemama sastāvdaļa. Katrs ir atbildīgs par savām fiziskām aktivitātēm! Pandēmija ir palīdzējusi ieviest jaunas iespējas, kā mājas apstākļos strādāt, kustēties un būt formā. Dažreiz no treniņa aptur tieši laiks ceļā. Tāpēc cilvēki arvien vairāk sāk piedalīties online treniņos. Tu domā, ka nav tik forši kā klātienē? Zini, pamēģini un tad sapratīsi! Labāk izvēlēties tieši LIVE (tiešraides) online treniņus, jo tad ir vairāk jūtama foršā kopības sajūta, ka cilvēki no visām pasaules malām pieslēdzas, lai kopā vairotu kustību prieku! Dejotprieks studija joprojām organizē online treniņus. Ja netiec tiešsaistē, vari saņemt nodarbību ierakstus!

Apskati online deju nodarbību un kursu laikus!

Online programma

Bet, ja vēlies sevi izaicināt un pilnveidot savas zināšanas un prasmes veselības uzlabošanā, tad piedalies īpaši veidotā online programmā sievietēm, kurā ietilpst gan dažādu veidu treniņi un deju nodarbības, gan četru lekciju materiāls par veselības tēmām. Lai pieteiktos, spied šeit

Ir daudz foršu veidu, kā kārtīgi izkustēties. Dejošana, vingrošana, dažāda veida aktīvās spēles mājas apstākļos – tik daudz iespēju! Sāc tās izmantot un pārveidot savu rutīnu uz sev piemērotākiem apstākļiem. Ja netiec uz ierasto klātienes treniņu, piedalies online nodarbībā! Ja esi atvaļinājumā, prom no mājām, bet gribi izkustēties, tad pievienojies online treniņam!

Online deju nodarbības

Online nodarbības palīdz iegūt pozitīvas emocijas, izkustoties mājas apstākļos. Dejotprieks studija tieši pandēmijas laikā sāka meklēt jaunus risinājums, kā piedāvāt deju nodarbības un deju kursus mājas vidē. Online treniņi tiek organizēti gan tiešraides, gan ieraksta formātā. Protams, Youtube var atrast daudz dažādu deju apmācību video, bet mūsu Online treniņi sniegs personalizētu pieeju un labu noskaņojumu.

Online nodarbībās iespējams apgūt tādus kursus kā Zumba (intensīva deju nodarbība), Latino per Una deju kurss (sieviškīgu kustību un Latino soļu apmācība), Tabata (intensīvs spēka intervāltreniņš) vai deju privātstundas (kāzu deja, Latino dejas, balles deju soļu apmācība, Social Dance elementi). Pieejama arī Dance Workout nodarbība, kur tiek apvienoti divu nodarbību veidi – 30 min aktīva dejošana (Zumba) un 30 min spēka treniņš (vingrinājumi).

Spied šeit, lai pieteiktos online treniņam

efektīvāko online nodarbību mūsu klienti ir atzinuši Zumba + spēka treniņš (Tabatas veidā). Aktīva dalība treniņos palīdz stiprināt ķermeņa formu, iegūt labu noskaņojumu un tikt galā no liekā svara. Bet ja vēlies tieši iemācīties graciozi un sieviešķī kustēties mūzikas ritmā, izmēģini Latino per Una online nodarbību! Nodarbībā padziļināti tiek apgūta viena Latino deju horeogrāfija, deju tehnika, gurnu un roku kustības. Pirmā online nodarbība būs bez maksas, lai saprastu, vai tev der šis nodarbību formāts. Ja tev interesē saņemt informaciju par online deju treniņu laikiem, vari pieteikties aizpildot kontaktformu vai sūtot e-pastu uz inese@dejotprieks.lv. Ja interesē gūt zināšanas par kaloriju uzņemšanu, uzturu, savu vielmaiņu, var pieteikties arī uztura konsultācijai.

Mums ir jāturpina būt aktīviem, spēcīgiem un arī priecīgiem! Katram ir jāspēj parūpēties par savu fizisko un garīgo veselību!

Comments are closed.