• Piesakies bezmaksas
  nodarbībai!

Online nodarbības

 • Nodarbība ilgst 60 min
 • Pirmā reize BEZ MAKSAS!
 • Vienas online nodarbības cena 6 EUR
 • Online abonements (4 nodarbības) – 20 EUR AKCIJAS CENA
 • Pieejami arī nodarbību ieraksti, ja netiec tiešsaistē
 • Trešdienās 19:00-20:00  Zumba + vingrošana (Tabata)
 • Piektdienās 19:00-20:00  Zumba
 • Jebkurā laikā Latino Fitness (ieraksts, lai vari padejot sev ērtā laikā)
 • Jebkurā laikā Latino per Una (ieraksts, lai vari padejot sev ērtā laikā)
 • Online programma sievietēm “Harmonijā ar sevi” – JAUNUMS!
 • Piesakies informācijas saņemšanai par dalību nodarbībās, aizpildot kontaktformu

 

Kādu nodarbību izvēlēties?

Zumba – zāles pret stresu un nogurumu. Zumba apvieno dažāda stila dejas ar fitnesa elementiem. Dažādas dejas (salsa, tango, austrumu un kovboja stils, regatons u.c.) nostiprina visu ķermeņa muskulatūru, uzlabojot sirdsdarbību un garastāvokli. Šis ir superīgs kardio treniņš mājas apstākļos, kuru negribēsies izlaizt.

Tabata – spēka vingrinājumu komplekss, kur katrs vingrinājums tiek izpildīts 20 sekundes ar 10 sekundžu pauzītēm. Tabata sastāv no 4 minūšu cikliem. Online nodarbības Zumba+Tabata ir pierādījusi savu efektivitāti svara samazināšanā un ķermeņa tonusa nostiprināšanā. Vingrošana mājas apstākļos var būt arī jautra un interesanta.

Dance Tabata – vingrinājumu cikls sastāv no deju elementiem – roku un gurnu kustībām, deju soļiem, lai pilnveidotu deju tehniku un justies pārliecinošāk par savām kustībām mūzikas ritmā. Sākumā trenere izstāsta tehnisko raksturojumu, parādot priekšā katru kustību un tad visi elemenenti tiek iekļauti Tabatas vingrinājumu ciklā mūzikā. Ja tev vingrošana online vidē šķiet garlaicīga, tad Dance Tabata mainīs tavas domas.

Latino Fitness – pirmajā nodarbības pusē notiek aktīvā dejošana, ietverot fitnesa deju elementus, savukārt otrajā nodarbības daļā tiek apgūta kādu no Latīņamerikas dejām – sievišķīga deju horeogrāfija, kas veicinās pārliecību deju kustībās. Latino online nodarbība palīdzēs aizmirst par ikdienas rutīnu un jauno soļu apgūšana uzlabos koordināciju.

Latino per Una – deju kursā tiks apgūtas Latīņamerikas dejas – samba, ča-ča-ča, rumba, pasadoble un džaivs. Katrai dejai ir savs stāsts, kas tiks izrādīts ar ķermeni. Tiks apgūtas sievišķīgas deju kustības un deju tehnika. Iemācīsies skaisti un brīvi kustēties mūzikas ritmos. Šis ir piemērots deju kurss dāmām gan bez pieredzes, gan ar zināšanām dejās. Esošie kursi online vidē palīdzēs apgūt deju kustības, kas dos pārliecību dejot gan ballītēs, gan vienatnē.

Dance & Mind– jaunums! Nodarbības laikā koncentrēsimies uz deju kustību mijiedarbību ar prātu. Pareizas deju kustības izveidošona un tās apzināšanās. Sieviešķīgu roku, plaukstu, pirkstu novietojums, plecu joslas un krūškurvja atvēršana, gurnu un kāju kustību tehnika. Šis kurss domāts sievietēm, kas vēlas apgūt deju pamatus un tehniku, uzlabot ritma izjūtu, koordināciju un iegūt pārliecību par sevi.

Uztura konsultācija – ja vēlies sakārtot savu ēdienkarti un iegūt zināšanas par sev nepieciešamo uzturvielu un kaloriju daudzumu, piesakies online uztura konsultācijai. Fiziskās aktivitātes palīdz stiprināt ķermeni, iegūstot skaistākas, spēcīgākas ķermeņa formas, un uzlabot sirds veselību, bet uzturs ir ļoti nozīmīgs vēlamo mērķu sasniegšanā un labas veselības uzturēšanā.

 

Kā sportot mājās?

Kā sportot vai vingrot mājās? Un kā atrast motivāciju sportošanai vienatnē? Svarīgi ir saprast, kāpēc tev nepieciešama sportošana jeb fiziskā aktivitāte. Atceries, ka treniņi mājas apstākļos var uzlabot gan fizisko, gan emocionālo veselību. Ir pieejamas dažādas online sporta nodarbības – kardio, spēka, stiepšanās. Pat deju soļus var apgūt, neapmeklējot deju kursus klātienē, jo tagad ir pieejami online kursi. Ja nezini, ar kuru nodarbību sākt, izmēģini pirmo bezmaksas nodarbību! Online treniņi palīdzēs atgriezties ierastajā klātienes režīmā, jo ķermenim būs vieglāk pieņemt klātienes nodarbību slodzi. Iegādājoties online akcijas abonementu, varēsi piedalīties arī citos bezmaksas online kursos, ko piedāvājam kā bonusu saviem klientiem. Paņēmieni, kā sevi motivēt:

 • Esi pozitīvs un pacietīgs. Tava attieksme nosaka darbību pret esošajiem apstākļiem. Vai nu “čīksti” un attaisnojies, vai saņemies un rīkojies!
 • Sāc pamazām, uzslavē sevi par padarīto. Pēc online treniņa vai nodarbības, atceries to labo sajūtu un gandarījumu, kas pārņem tavu ķermeni un prātu! Kad nepieciešama motivācija, atsauc šo sajūtu atmiņā!
 • Prasi palīdzību vai atrodi kompāniju. Uzraksti trenerei, lai atsūta tev atgādinājumu par dalību nodarbībā, kas papildus motivēs neizlaist online treniņu. Izstāsti par savām sajūtām un atrodi iemeslu nogurumam vai laika trūkumam. Cilvēkiem patīk būt kopā, līdzdalībā, bet arī online treniņos var izjust kopības sajūtu, jo kopā un katrs atsevišķi, mēs varam visu pārdzīvot!

Pētījumi pierāda, ka dejošana samazina stresu, novērš sirds slimības un paaugstina pārliecību par sevi. Turpini būt aktīva, laimīga un pārliecināta!

Sadarbības partneri