• Piesakies projektam!

Online projekts – Harmonijā ar ciklu

 

  • Projekta dalības cena – 10 EUR AKCIJAS CENA
  • Papildus var iegādāties 4 online nodarbības – 20 EUR AKCIJAS CENA
  • Piesakies online projektam, aizpildot kontaktformu

Projektā ietilpst:

  • Menstruālā cikla izskaidrojums;
  • Sava menstruālā cikla fāžu noteikšana;
  • Sagatavots materiāls sava cikla uzskaitei;
  • Fiziskās slodzes ieteikumi katrai cikla fāzei;
  • Produktu grupu ieteikumi katrai cikla fāzei.

 

“Harmonijā ar ciklu” ir veselības veicināšanas online projekts sievietēm, lai pilnvērtīgi izbaudītu katru dienu savā ķermenī, izprastu savas emocijas un uzlabotu fiziskās spējās, pielāgojot uztura paradumus uz fiziskās aktivitātes atbilstoši menstruālā cikla fāzei.

Sieviešu un vīriešu uzbūve atšķiras un atšķiras arī hormunu darbība. Hormoni regulē tavu vielmaiņu, apetīti, mēnešreižu ciklu, seksuālo dziņu, garastāvokļa svārstības, nogurumu un enerģijas pieplūdumu. Vai zināji, ka sievietes ciklā ir dienas (luteālās fāzes laikā), kad pamatvielmaiņa ir lielāka, tāpēc tajās dienās gribas vairāk ēst? Tas nav nekas slikts, tas ir dabiski. Bet gribas ēst visādus “draņķus” – čipšus, fast food, saldumus u.tt. Pēc tam izjūti smaguma sajūtu, pārmetumus sev. Projekta ietvaros uzzināsi, kāpēc gribas ēst tieši to un kā no tā izvairīties. Pielāgojot savu uzturu un fiziskās aktivitātes attiecīgajai cikla fāzei, var palīdzēt samazināt pirms menstruālos sindromus, uzlabot pašsajūtu un darbaspējas.

Garastāvokļu maiņa, migrēna, apetītes izmaiņas, nogurums, aizkaitinātība, muskuļu vājums – katru mēnesi sieviete var piedzīvot dažāda veida organisma izpausmes – pirms menstruālos sindromus (PMS). PMS ietekmē sievietes fizisko, psiholoģisko un emocionālo pasauli. Cik daudz Tu zini par savu ciklu un vai izproti to? Šis projekts palīdzēs Tev izprast savu ciklu un uzlabot pašsajūtu gan pirms mēnešreizēm, gan mēnešreižu laikā un pēc tām. Katrā cikla fāzē, mainās hormoni, tāpēc svarīgi ir sniegt organismam nepieciešamās vēlmes, lai nerastos kāds uzturvielas deficīts, kas izraisa “cravings” jeb kāri uz kādu konkrētu produktu grupu, vēdera uzpūšanos, krampjiem, nogurumu u.tt. Jā, mēs nevaram ietekmēt visus faktorus, kas ietekmē mūsu pašsajūtu, bet mēs varam ietekmēt savu attieksmi un rīcības, sabalansējot uzturu un fizisko slodzi atbilstoši savam ciklam, lai uzlabotu pašsajūtu.

Tā kā nepieciešamā fizisko aktivitāšu slodze mainās cikla laikā, ir vēlams pielāgot savas aktivitātes (treniņus/ nodarbības). Ja vēlēsies, projekta ietvaros varēsi piedalīties 4 online nodarbībās pēc izvēles. Online deju un fitnesa nodarbībās pieejami treniņi gan mazākai, gan lielākai intensitātei. Slodzes pielāgošana savam menstruālajam ciklam palīdzēs zaudēt tauku masu, saglabāt muskuļu masu, samazināt PMS un uzlabot pašsajūtu.

Ja tu vēlies izprast savu ciklu un būt harmonijā ar to, piesakies online veselības veicināšanas projektam “Harmonijā ar ciklu.”

Sadarbības partneri