• Piesakies programmai!

Online programma sievietēm- Harmonijā ar sevi

 

  • Cena – 35 EUR AKCIJAS CENA
  • Vari visu apgūt sev ērtā laikā
  • Piesakies, aizpildot kontaktformu

Programmā ietilpst:

  • Četras online nodarbībās pēc izvēles (ieraksti/tiešsaistē);
  • Četras lekcijas PDF formā (uzturs, vitamīni, paštēls, menstruālā cikla ietekme);
  • Sagatavots materiāls savu paradumu uzskaitei.

 

“Harmonijā ar sevi” ir veselības veicināšanas online programma (projekts) sievietēm, lai uzlabotu labsajūtu, iepazītu sevi un attīstītu fiziskās spējās.

Sieviešu un vīriešu uzbūve atšķiras, un atšķiras arī hormunu darbība. Tāpēc, īpaši svarīgi ir iepazīt savu ķermeni un tā reakcijas uz produktiem, stresa izraisītājiem, miegu un slodzi. Hormoni regulē tavu vielmaiņu, apetīti, mēnešreižu ciklu, seksuālo dziņu, garastāvokļa svārstības, nogurumu un enerģijas pieplūdumu. Vai zināji, ka sievietes ciklā ir dienas (luteālās fāzes laikā), kad pamatvielmaiņa ir lielāka, tāpēc tajās dienās gribas vairāk ēst? Tas nav nekas slikts, tas ir dabiski. Bet gribas ēst visādus “draņķus” – čipšus, fast food, saldumus u.tt. Pēc tam izjūti smaguma sajūtu, pārmetumus sev. Online programmas / projekta ietvaros uzzināsi, kāpēc gribas ēst tieši to un kā to var uzlabot. Izprotot sava organisma darbību, veselīga uztura principus un regulāri piekopjot fiziskās aktivitātes, var uzlabot pašsajūtu, darbaspējas un pat samazināt pirms menstruālos sindromus.

Garastāvokļu maiņa, migrēna, apetītes izmaiņas, nogurums, aizkaitinātība, muskuļu vājums – katru mēnesi sieviete var piedzīvot dažāda veida organisma izpausmes – pirms menstruālos sindromus (PMS). PMS ietekmē sievietes fizisko, psiholoģisko un emocionālo pasauli. Cik daudz Tu zini par savu ciklu un vai izproti to? Cik svarīgs ir miegs un uzturs, kas nepieļauj mikrouzturvielu deficītu? Vai un kādi uztura bagātinātāji ir jālieto? Šī programma palīdzēs Tev izprast sevi un uzlabot pašsajūtu. Iemācies sekot līdzi savam veselības stāvoklim un nepieļaut kļūdas ar “Detox” dzērieniem un skarbajiem uztura izaicinājumiem. Jā, mēs nevaram ietekmēt visus faktorus, kas ietekmē mūsu pašsajūtu, bet mēs varam ietekmēt savu attieksmi un rīcības, sabalansējot uzturu un fizisko slodzi atbilstoši savam ciklam, lai uzlabotu pašsajūtu.

Online deju un fitnesa nodarbībās pieejami treniņi gan mazākai, gan lielākai intensitātei. Slodzes pielāgošana savam ķermenim palīdzēs zaudēt tauku masu, saglabāt muskuļu masu un uzlabot pašsajūtu.

Ja tu vēlies būt harmonijā ar sevi un veidot ilgtermiņa veselības paradumus, piesakies online veselības veicināšanas programmai “Harmonijā ar sevi.”

Sadarbības partneri