Privātuma politika

Vispārējie tiešsaistes pakalpojumi

Pārzinis. “Dejotprieks” ir deju un veselīga dzīvesveida studija, kura savai publicitātei izmanto mājaslapu dejotprieks.lv, un sociālos kontus – Facebook un Instagram. Dejotprieks ir “SIA Klaudija” preču zīme. Kontaktinformācija: inese@dejotprieks.lv

Datu apstrādes pārzinis, kas nosaka personas datu apstrādes mērķus un līdzekļus – saistībā ar tā pakalpojumiem ir:  “SIA Klaudija‘’. Jūs varat sazināties ar mūsu Datu aizsardzības speciālistu rakstot e-pastu: inese@dejotprieks.lv  

Datu apstrāde un drošība. “Dejotprieks.lv respektē klientu datu drošību, tāpēc mūsu mājaslapa izmanto SSL sertifikātu jeb šifrēto HTTPS protkolu, kas ir garantija, ka mājaslapā nododamie dati tiek aizsargāti ar šifrētu algoritmu un nav pieejami trešajām personām nevēlamai apskatei. Dejotprieks.lv neprakstizē nevajadzīgu datu ievākšanu. Informācija, ko mums sūta lietotājs (piemēram, vārds, uzvārds, e-pasta adrese, tālruņa numurs) tiek izmantota, lai sazinātos ar lietotāju. Personas datu apstrāde (vārds, uzvārds, personas kods) tiek izmantota rēķinu sastādīšanai un izsniegšanai. 

Datu glabāšanas ilgums. Mēs neglabājam Jūsu datus ilgāk, kā tas ir nepieciešams attiecīgajam apstrādes mērķim. Ja dati vairs nav nepieciešami likumisko saistību izpildei, tie tiks dzēsti, ja īslaicīga šo datu glabāšana vairs nav nepieciešama. Datu glabāšanas iemeslu piemēri var būt: glabāšanas pienākumu komercnolūkos vai aplikšanas ar nodokļiem saistību izpildei vai pierādījumu saglabāšanai juridiskiem strīdiem. Mēs varam arī turpināt saglabāt Jūsu datus, ja esat devis/usi mums savu piekrišanu to darīt. 

Sīkfaili un apkopotie vai anonīmie dati. Mēs izmantojam sīkfailus mūsu tīmekļa vietnēs dažādos veidos, identificējot lietotājus kā unikālas, bet anonīmas personas. Sīkfailu lietošana palīdz mums reģistrēt apmeklētāju skaitu un apkopot statistiku un informāciju par to, cik lietotāji apmeklē mājaslapu. Mēs izmantojam statistiku, lai uzlabotu mūsu tīmekļa vietnes kvalitāti, kā arī veidotu lietotājam pielāgotu saturu ar reklāmu palīdzību. Turklāt mēs arī ievācam informāciju no Jūsu datora vai ierīces – Jūsu IP adresi, izmantoto pārlūkprogrammu un valodas iestatījumus. Jo mēs izmantojam Google, Facebook  pakalpojumus, lai apkopotu datus un izmantotu tos atbilstošāku reklāmu piedāvājumam.