vecmeitu ballite

Vecmeitu ballītes rīkošana noteikti ir gan foršs, gan sarežģīts process. Draudzeņu nesaskaņas, budžeta noteikšana, aktivitāšu izvēle un plānošana, bet atceries to, cik tā ir īpaša diena līgavai. Pēdējā laikā atzinību ir guvušas dažādas meistarklases, ko līgava ar savām draudzenēm var izbaudīt vecmeitu ballītes laikā. Idejas vecmeitu ballītei ir daudz un dažādas. Protams, gala izvēle atkarīga no budžeta un interesēm, bet dalīsimies ar foršām idejām vecmeitu ballītes ietvaros:

Idejas vecmeitu ballītei:

Kopīgas brokastis

Kā pirmā pieturvieta vecmeitu ballītē var būt maltīte visām kopā, kad gaisā virmo meiteņu sarunas. Maltīti ar sarunām var papildināt kāda vecmeitu ballītes aktivitāte – kroņu pīšana, solījuma rakstīšana, novēlējumi laulību dzīvē, smieklīgāko atmiņu dalīšanās u.tt.

Deju meistarklase

Lai visas meitenes savā starpā labāk sadraudzētos un atbrīvotos, varat pieteikties uz kādu aktīvu meistarklasi, kur kopā iemācāties ko jaunu. Ļoti iecienītas vecmeitu ballītēs ir deju meistarklases, kur pati līgava ir sajūsmā par iemācīto deju un jautri pavadītu laiku. Nodarbības laikā apgūto deju topošā līgava ar savām vecmeitām var nodejot arī savā kāzu dienā kā priekšnesumu līgavainim un pārējiem viesiem. Deju meistarklasē (individuālājā nodarbībā) var piedalīties visas vecmeitas nevis tikai līgava. Jūs kopā apgūsiet deju un varēsiet to iemūžināt video nodarbības beigās. “Dejotprieks” deju studija atrodas Rīgas centrā. Mēs piedāvājam apgūt gan sievišķīgās deju horeogrāfijas, Latino dejas, gan izdejoties pie “Dancing Queen” vai citām jūsu mīļākajām dziesmām!

Skaistumkopšanas meistarklases

Ja patīk skaistumkopšana un pucēšanās, ir pieejamas dažādas make-up meistarklases, lūpu krāsu izgatavošana, sejas procedūru rituāli, kurus varat izvēlēties sevis palutināšanai. Uz vietas varat sarunāt šampanieša baudīšanu ar ogām vai kruasāniem.

Atpūta Spa centrā

Kas var būt labāks par baseinu, pirtīm un sarunām džakuzī? Izklausās lieliska atpūta pēc garas, aktivitāšu pilnas dienas. Atkarībā no jūsu lokācijas, varat meklēt Spa atpūtu Rīgas centrā vai Jūrmalā. Starpcitu, Joker klubs piedāvā iespēju noīrēt privātu atpūtu Spa zonā – sauna, džakuzī, garderobes un telpas svētku galda uzklāšanai.

Kopīga fotosesija

Skaistas fotosesijas Latvijas Universitātes Botāniskais dārzā, pie jūras vai studijā vienmēr ir forša ideja, kā iemūžināt kopīgi pavadīto līgavas vecmeitu ballīti.

 

Comments are closed.