• Piesakies vecmeitu dejas nodarbībai!

Vecmeitu dejas – meistarklase

 

  • Nodarbība ilgst 60 min
  • Dažādi deju stili
  • Vienas nodarbības cena 80 EUR (par visām meitenēm)
  • Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 65 (Rīgas centrs)
  • Pieteikšanās pēc individuāla pieraksta

 

Rīko vecmeitu ballīti, kur gribas forši uzdejot? Tu esi pareizajā vietā! Deju meistarklases vecmeitu ballītē ir kļuvušas īpaši populāras un iemīļotas. Izvēlies dziesmu un dejas stilu / tematiku – Hipiji, 70tie, Sexy ladies, Strip sense, Hip hop, Latino, Fitness, Zumba u.c. Pati līgava vienmēr ir sajūsmināta par šo deju aktivitāti – tas vienlaicīgi ir gan izaicinājums, gan gandarījums par padarīto! Deju nodarbība notiek deju zālē, tāpēc nav jāuztraucas par nelabvēlīgiem laikapstākļiem. Vecmeitu ballītes deju nodarbība palīdzēs visām sadraudzēties un iegūt pozitīvu pieredzi. 

Nodarbības laikā varēsiet iestudēt tādu deju, ko topošā līgava ar savām vecmeitām var dejot savā kāzu dienā. Tas būs labs pārsteigums gan līgavas vīram, gan arī pārējiem viesiem. Droši varat ieteikt savas idejas par mūziku un deju stila izvēli. Pasniedzēja pielāgosies un palīdzēs Jums lieliski pavadīt laiku dejojot. Vecmeitu ballītē dejas un laba mūzika vienmēr ir laba izvēle. Deju meistarklasē (individuālājā nodarbībā) var piedalīties visas vecmeitas nevis tikai līgava. Jūs kopā apgūsiet deju un varēsiet to iemūžināt video nodarbības beigās. 

Ja deju nodarbība ir viena no vecmeitu ballītes aktivitātēm, tad to var ieplānot gan kā pirmo “pieturvietu”, gan kā aktivitāti pa dienas vidu vai vakarā. Par datumu un laiku vienojamies privāti. Kā arī, ja ir radušies jautājumi, droši vari uzdot!  

 

Sadarbības partneri